Įvertinkite: Julija Jegorova pristato optimistišką dainą „Gali turėti ir tu“

Julija Jegorova / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-23 23:26
Pirmojo „Lietuvos balso“ nugalėtoja, vokalistė Julija Jegorova pristato naują dainą pavadinimu „Gali turėti ir tu“.

„Tai pozityvi optimizmo kupina daina apie tai, jog visos nesėkmės anksčiau ar vėliau vedą į sėkmę, o dalykų, kurių nebūtų galima padaryti tiesiog nėra.  Prie šios dainos teksto prisidėjau ir aš, todėl joje daug mano minčių ir jausmų“, – dalinasi minimis atlikėja Julija Jegorova. Ši daina yra iš debiutinio albumo „Mano balsas“, iš kurio klausytojai jau pamilo tokias dainas kaip „Žinau tai tu“, „AŠ“.

Atlikėja neslepia, jog koncertuojant su grupe albumo dainos įgavo naują skambesį, kurį suteikia gyvas atlikimas ir profesionalūs muzikantai. Julija prasitaria, kad net gi svarsto įrašyti naujas kūrinių versijas.

Ankstyvą pavasarį drauge su muzikantais padariusi nedidelį turą ir pristačiusi savo autorinę programą, mergina nestovi vietoje, kuria planus, ruošią naują, dar niekur nerodytą programą ir pusę lūpų užsimena apie iššūkius, kurie jos laukia vasarą, bei naujas dainas.

„Koncertai mane pakrauna 110%, nuostabus jausmas kai salė moka dainų žodžius ir dainuoja kartu, jaučiu, kad einu tinkama linkme ir viską darau teisingai. Turiu išties puikų kolektyvą, todėl dar tikrai daug ruošiuosi nuveikti. Artimiausių planų kol kas nenoriu atskleisti, bet atėjus laikui pažadu ne vieną naujieną, tarp kurių viena bus ir tarptautinio lygio. Ateis laikas, viską sužinosite, garsiai apie tai kalbėsiu ir tikrai nieko neslėpsiu“, – sako ji.

Išgirsti dainą galite čia, įvertinti – komentaruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai