Įvertinkite: Jonas Čepulis ir Vilija Matačiūnaitė pristato bendrą dainą „Pasipuošę naktim“

Vilija Matačiūnaitė ir Jonas Čepulis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-19 16:42
Atlikėjai Jonas Čepulis ir Vilija Matačiūnaitė savo gerbėjams ir visiems radijo klausytojams pristato kartu įdainuotą kūrinį „Pasipuošę naktim“. J.Čepulio sukurtą dainą duetas įrašė padedamas ilgamečio Jono draugo ir bendražygio Kristijono Noreikos.

„Šios dainos koncepciją ilgai nešiojau galvoje, kol galų gale ryžausi pakalbinti Viliją ir Kristijoną imtis įrašų. Prisipažinsiu, asmeniškai mane rezultatas džiugina“, – sakė J.Čepulis. 

Prie šios dainos įrašų muzikantai dirbo daugiau nei mėnesį. „Nesinorėjo skubėti, nes naują dainą klausytojams pristatau po solidžios pertraukos, tad visi dirbę prie „Pasipuošę naktim“ siekėme kuo geresnio rezultato“, – atviravo muzikantas.

Su K.Noreika dainos autorius aktyviai bendradarbiauja jau daugiau nei dešimtmetį. Praeityje vyrai drauge ne tik įrašinėjo albumus „Savas.Nesvetimas“ ir „Saulala Raudona“, bet ir aktyviai koncertuodavo. 

V.Matačiūnaitės ir J.Čepulio duetą muzikantų gerbėjai pirmą sykį išvydo TV projekte „Romeo ir Džiuljeta“.

Rugsėjo pradžioje dainininkai pasirodė ir laidoje „Vilnius Gyvai“, kur ir užsiminė apie, tuo metu vykusį, dainos įrašą. „Aš visada džiaugiuosi naujais bendradarbiavimo pasiūlymais.

Kai Jonas pirmąkart parodė savo juodraštinę dainos „Pasipuošę naktim“ versiją, man ji taip patiko ir taip šiltai nuskambėjo, kad siūliau Jonui dainuoti vienam, nes kas geriau atliks jo kūrybą, jei ne jis pats? Tačiau antrąkart pasiūlyta atsisakyti nedrįsau, nes malonu būti dalimi kažko gražaus ir tyro“, – kalbėjo  V.Matačiūnaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai