Įvertinkite: Ingrida Kazlauskaitė pristatė aerodrome filmuotą klipą „Mes lekiame su vėju“

Ingrida Kazlauskaitė / Brice Barrett nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šią savaitę Palangoje vyksiančioms tradicinėms žiedinėms lenktynėms „Eneos 1000 km“ besirengianti „Carre&MVP by Algirdai“ komanda kartu su dainininke Ingrida Kazlauskaite pristato jos naujausios dainos „Mes lekiam su vėju“ vaizdo klipą.

Viena iš pagrindinių siužeto, pasakojančio apie adrenalinui ir greičiui silpnybę jaučiančius žmones, herojų tapusiai atlikėjai teko ne tik mėgautis patyrusių pilotų kompanija, bet ir pačiai padirbėti su šluoste blizginant filmavimui ruošiamas prabangias transporto priemones.

Smulkius akcentus, reikalingus pagyvinti vaizdo klipą, operatorius Tomas Žekonis ėmėsi įamžinti prieš mėnesį. Tačiau pagrindinį darbą jam, ir dar 21-o nario komandai, teko atlikti Kaune, S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome.

„Klipo filmavimą dėl prasto oro atidėliojome pusantros savaitės. Ar tikrai jo imsimės, nežinojome ir dėl kitos priežasties – laukėme bandomųjų „Aqvila CR1“ važiavimų Estijoje rezultatų. Jei mašina vis dar nebūtų tinkamai paruošta lenktynėms, būtų tekę dainos įamžinimo sumanymą atšaukti“, – pasakojo „Carre&MVP by Algirdai“ komandos narys lenktynininkas Deividas Jocius.

Ingrida Kazlauskaitė / Brice Barrett nuotr.

Pagal jo ir lenktynininkų Andriaus Jasionausko bei Ramūno Čapkausko idėją dainos „Mes lekiam su vėju“ vaizdo klipui labiausiai tiko lenktynės ore ir ant žemės. Tam pasitelkta ne itin įspūdingoji „Aqvila CR1“, bet ir prabangioji „Ferrari F 430“ mašina. Taip pat – net keturi „CTL flight design“ lėktuvai, priklausantys pilotai.lt komandai.

D.Jocius patikina – suburti į vieną vietą tiek ypatingų transporto priemonių buvo rimtas iššūkis. Ypač tuomet, kai nufilmuoti nuspręsta ir lenktynėms ruošiamą automobilį.

Žiūrėkite ir vertinkite:

„Sakoma, kad varžybų laukianti mašina visuomet „stovi ant kaladžių“. Kitaip tariant – jos paruošimui lenktynėms visuomet pritrūksta nakties. Tad, iš jos parengimo dienotvarkės išbraukti dieną yra itin sudėtinga bei rizikinga“, – patikino pašnekovas.

Tik geri bandomųjų važiavimų Estijoje rezultatai, anot jo, kiek nuramino komandą ir leido pasimėgauti kitokia nei įprasta lenktynininkams diena.

Tam, kad būtų surengtos tikros lenktynėms ore ir ant žemės, prireikė net 400 litrų degalų. Be to, transporto priemones reikėjo paruošti.

„Prieš sėsdamos į visažistų ir plaukų stilistų kėdes mes su pilote Ieva Liekyte bei aksesuarų kūrėja Irina My My ėmėmės neįprasto sau užsiėmimo – turėjome išblizginti automobilius, turėjusius suvaidinti svarbų vaidmenį klipe!“, – juokdamasi pasakojo I.Kazlauskaitė.

Ingridos Kazlauskaitės fotosesija (8 nuotr.)
+2

Tik po to, kai atliko „juodąjį darbą“, dainininkė persirengė „Ingrida Style Secret“ kurta apranga, dekoruota rankų darbo papuošalais.

Pasirengimas filmavimui ir pats darbas prasidėjo ankstyvą rytą, o vaizdo kameros „stop“ mygtukas nuspaustas tik vėlai vakare.

„Smagu, kad išmėginau ir dainavimą ore, ir automobiliui didžiuliu greičiu skriejant aerodromo taku. Neslėpsiu – susikoncentruoti bei pamėginti atlikti tai, ką sugalvojo klipo kūrėjai, į kraują plūstant adrenalinui iš tiesų yra labai sunku“, – patikino I. Kazlauskaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ingrida Kazlauskaitė Kaune filmavo daugiau nei milijono eurų vertą vaizdo klipą

Ingrida Kazlauskaitė filmuojasi išskirtiniame vaizdo klipe (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau