Įvertinkite: HIT merginos pristato prabanga tviskantį eurovizinės dainos klipą

Merginų grupė HIT / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-20 15:36
Milijonines peržiūras renkanti merginų grupė HIT šį kartą smogs dar stipresnį smūgį ir atskleis naujausiame klipe visus savo privalumus: jaunystę, grožį, seksualumą ir neabejotinai išskirtinius balsus.

„Visi mūsų prieš tai išleisti klipai buvo gan sėkmingi, tačiau tikime, jog šį kartą, mes nustebinsime net išrankiausią klausytoją“, - apie eurovizinės dainos klipą dalinasi HIT merginos.

Geriausiu rezultatu tiki ir grupės prodiuseris bei dainos autorius Karolis Šliažas: „Šį kartą pasitelkėme visa profesionalų komanda. Patį klipą filmavo vienas geriausių Lietuvos operatorių – Nerijus Brokas. Taip pat gražiausių kadrų rezultatą lėmė maloniai suteikti filmavimui „Vilnius Grand Resort“ ir „Vilnius Grand Homes“ apartamentai.“

Prie merginų grožio vaizdo klipe priisidėjo vizažistė Kristė Platnovaitė, plaukų stilistė Žaneta Kanapkienė bei drabužių stilistė Glorija Gžimalaitė.

Kviečiame visus pasižiūrėti eurovizinės dainos „I wanna love you tonight“ vaizdo klipą ir nepamiršti jau šį šeštadienį palaikyti merginas „Eurovizijos“ atrankoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai