Įvertinkite: grupę „Pikaso“ palikęs Deividas Bastys solinę karjerą pradeda su nauja daina „Viskas praeity“

Deividas Bastys / „Edvardas Maceika photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-02 10:05
Vos prieš du mėnesius grupę „Pikaso“ palikęs Deividas Bastys džiaugiasi ne tik pagausėjusia šeima, bet ir naujausiais savo darbo rezultatais. Šią savaitę dainininkas pristato naujausią savo solinę dainą „Viskas praeity“.

Atlikėjas kartu su pianistu Žilvinu Gaubu ne tik spėjo paruošti akustinę perdainuotų pasaulinio garso kūrinių programą, bet ir surengti naują vasarišką fotosesiją.

„Ši daina apie tai, kaip kartais išsiskiria įsimylėjusių žmonių keliai, tačiau pamiršti vienam kito nepavyksta. Pats esu tai išgyvenęs, gal dėl to ši daina man tokia artima. Daina lengva, jausminga ir vasariška, todėl tikrai turėtų atrasti savo klausytoją“ , – savo naujausiu darbu džiaugėsi Deividas.

Kalbėdamas apie fotosesiją, Deividas pripažino, kad ji rengta vietose, kurios jam kelia sentimentalius prisiminimus. Todėl ji ne tik vasariška, bet ir itin tinkama naujai jo dainai pristatyti.

„Savo gerbėjams dovanoju naujausią fotosesiją, kuri daryta gražiausiose man Lietuvos vietose, kuriose praleidžiu savo vasaras. Taigi šį kartą pavyko suderinti ir darbą, ir poilsį“, – sakė dainininkas.

O dabar jūsų dėmesiui ir įvertinimui – Deivido Basčio naujausia daina „Viskas praeity“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai