Įvertinkite: grupė „Mini Jack“ su Petru Dauniu pristato debiutinį singlą „Vagabond“

„Mini Jack“ / D.Radlinskio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-14 16:20
Vasara, svaiginantis greitis, jūra, ilgakojės merginos, kokteiliai, jaunatviškas veržlumas, šokių muzika ir gera nuotaika. Būtent šie sinonimai asocijuojasi su debiutiniu grupės „Mini Jack“ singlu „Vagabond“.

Vos prieš porą mėnesių susibūrę savo srities profesionalai nieko nelaukę startuoja  ir įrašė savo pirmąjį debiutinį singlą. 

„Labai džiaugiamės, kad pagaliau tai padarėme. Teko įdėti nemažai sunkaus darbo valandų, bet visi žinome, kad tai atsipirko. Tikimės, kad išgirdus mūsų kūrinį jis ilgam įstrigs atmintyje. Niekas nežino, bet galbūt kažkada ateityje mūsų pirmasis singlas daugeliui taps sinonimu vasarai. Dirbant prie šio kūrinio, stengemės kuo labiau sekti pasaulines tendecijas ir išlaikyti aukštą, vakarietiškai muzikos industrijai būdingą kokybės lygį. Nuoširdžiai tikimės, kad pirmoji mūsų daina nepaliks nei vieno abejingo, tačiau daugžodžiauti neneorime. Tegul mūsų darbai kalba patys už save“, –  sakė grupės lyderis Petras Daunys.

„Tai daina apie jauną merginą klajoklę, kuri ieško savo vietos po saule, mėgaujasi gyvenimo teikiamais malonumais, o savo jaunyste bei žavesiu užkrečia kitus. Dainoje nėra vietos poilsiui, todėl ji skrita veržliems, atsipalaidavusiems ir linksmintis mėgstantiems žmonėms. Ir apskritai, galiu drąsiai teigti, kad įsimylėjau šią dainą“, – dainininkui Petrui antrino grupės vokalistė Milda Rasilavičiūtė. 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai