Įvertinkite: Grupė „Agentūra“ pristato dainos „Gyvenk!“ vaizdo klipą

Gintarė Dugnaitė / Vaizdo klipo „Gyvenk!“ stop kadras.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-21 10:17
„Playboy“ viršelio modeliais tapusios grupės „Agentūra“ merginos savo gerbėjus džiugina toliau – ką tik pasirodė naujas jų dainos „Gyvenk!“ vaizdo klipas, kuriame visiems žinomas posakis „Grožis reikalauja aukų“ iliustruojamas realistiškais, bet susižavėjimo vertais vaizdais.

Kaip žinia, „Agentūros“ dainininkė Gintarė Dugnaitė 2013 m. gegužės pradžioje vykusiame Lietuvos nacionaliniame lengvojo kultūrizmo čempionate (WFF WBBF) užėmė pirmąją vietą, tad vaizdo klipe „Gyvenk!“ galima išvysti, kaip „gimsta“ čempionai.

„Kai nutariau rimtai užsiimti šia sporto šaka ir užsibrėžiau tikslą kovoti dėl aukščiausių titulų, dar nežinojau, kad manęs laukia pragariškas darbas. Bet man pavyko, nes visą laiką negailėjau pastangų, be to, man labai padėjo puikus treneris. Šią savo kovą lyginu su gyvenimu, tikiuosi, kad mano pavyzdys paskatins ir kitus nenuleisti rankų, o gyvenimo sunkumus sutikti ryžtingai ir nebijoti iššūkių,“ – sakė grupės „Agentūra“ narė, pristatydama „Gyvenk!“ vaizdo klipą.

Beje, Gintarė Dugnaitė tikisi sėkmingai pasirodyti ir gegužės 25 dieną Vilniuje vyksiančiame Europos fitneso čempionate.

Jūsų dėmesiui ir įvertinimui – grupės dainos „Gyvenk!“ vaizdo klipas:

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai