Įvertinkite: festivalių maratoną pradedantys „The Roop“ pristato dainos „Come Back“ remiksą ir klipą

„The Roop“ / StepDraw Ievos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-12 09:17
Šiandien grupė „The Roop“ pristato šokių ritmu skambantį dainos „Come Back“ remiksą ir nuotaikingą jo vaizdo klipą.

„Tai yra antrasis mūsų bendradarbiavimas su „Name-free“. Esame labai patenkinti šia dainos versija“ – šypsojosi grupės būgnininkas Robertas.

„Norėjome, kad „Come Back“ daina būtų lengva ir vasariška. Tokia, kuri puikiai tiktų važiuojant automobilyje vasaros dieną arba bėgiojant pajūriu, vaikštant gatvėmis, – pasakojo „Name-free“ narys Linas Šimkus.

Nors „Name-free“ kuriama ir grojama muzika yra sunkesnė ir dažnai labai energinga, tinkama šokių vakarėliams, visgi vaikinai mano, kad pavyko išlaikyti tiek jiems būdingą energijos kiekį, tiek ir lengvos House muzikos spalvas.

Tuo tarpu anksčiau „The Roop“ vaikinų pristatyta originali „Come Back“ versija iš debiutinio albumo „To Whom It May Concern“, skamba vis toliau už Lietuvos ribų. Šiuo metu šis radijo singlas grojamas Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Australijoje, Kolumbijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Brazilijoje ir JAV (Niujorke).

„Dar vis sunku patikėti, kad Lietuvoje, mažoje studijoje sukurtas kūrinys, pradeda skambėti taip toli nuo namų,“ – mintimis dalinosi grupės lyderis Vaidotas.

Ši vasara yra ypač darbinga kolektyvui, jau suplanuoti pasirodymai festivaliuose „Positivus“, „Granatos Live“, „Galapagai“, „Karklė“. Tuo pačiu metu vyksta naujų dainų įrašai. O jau vasaros gale „The Roop“ surengs solinį koncertą, kuriame pristatys pirmąjį kūrinį ir jo klipą iš būsimo albumo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai