Įvertinkite: festivalio „Bliuzo naktys“ dalyvių stilius – tatuiruotės, margaspalviai kombinezonai ir hipiškas įvaizdis

„Bliuzo naktys 2013“ festivalio stileivos / Martyno Siruso nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Savaitgalį Varniuose siautėjo bliuzo gerbėjai. Ant Lūksto ežero kranto įsikūrusioje festivalio „Bliuzo naktys“ zonoje mažne visą laiką grojo muzika, o po energingos šeštadienio nakties išsekę festivaliautojai jėgas galėjo atgauti pliaže. O jų stilius, nėra abejonės, vertas atskiro aptarimo.

Bliuzas, žinoma, dalykas rimtas. Tad ir jo gerbėjai atrodė gana rimtai. Rankas, kojas, krūtines ar šiaip laisvą odos lopinėlį kaukolėmis (nors ne tik jomis – aut. past.) išraižę šios muzikos gerbėjai šmirinėjo iš vieno krašto į kitą – nuo scenos iki paplūdimio.

„Bliuzo naktų“ stileivos – trumpos suknelės ir juokdarių makiažas (45 nuotr.)
+39

Šį festivalį moterys rinkosi sukneles, šortukus, o mažiau išradingos nesivargino ir vaikštinėjo prisidengusios tik maudymosi kostiumėliais. Ir teisingai, juk tokiu oru niekas nesiseka geriau, kaip vasariškai įdegti saulėje. Tiesa, keletas jų savo garbanas puošė gėlėmis arba peliuko Mikio ausimis.

Vyrukams išmonės reikėjo kur kas mažiau. Šalia šių metų „Bliuzo naktų“ maikutes vilkinčių atsirado ir tokių, kurie festivalį leido pasidabinę kombinezonais arba šiuo metu madingais, šliauštinukus primenančiais kombinezoniniais treningais.  Jie buvo pačių įvairiausių spalvų ir raštų.

Dar vienas  „bliuzų“ aksesuaras – kūno dažais nuspalvinti kūnai. Kokias kaukes rinkosi savaitgalį Varniuose leidžiantys jaunuoliai? Nuo kaukolių iki filmo „Batmanas“ personažo juokdario. Tad keletas žmonių vaikštinėjo primindami paprasčiausiai klounus.

Tačiau mažiau kalbų, daugiau vaizdų, tiesa? Pasižiūrėkite ir patys įvertinkite, į ką jums panašūs festivalio „Bliuzo naktys 2013“ dalyviai.

„Bliuzo naktys 2013“ festivalio stileivos / Martyno Siruso nuotr.

 

Skaitykite daugiau