Įvertinkite: emigravusių lietuvių įkvėpta grupė „Išjunk šviesą“ uždainavo laužyta anglų kalba

„Išjunk šviesą“ / LNK nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-09-21 21:00
Daugiau kaip du dešimtmečius gyvuojanti grupė „Išjunk šviesą“ pateikė gerbėjams naują staigmeną – angliškai uždainavęs grupės lyderis Valdas Burnys pagal legendinės dainos „Geriam“ melodiją atliko naują jos versiją – „Drinking The Whisky“ (liet. „Geriam viskį“).
B. Barausko nuotr.
B. Barausko nuotr.

„Angliškai uždainavome, nes norėjome dainą skirti lietuviams, išvykusiems iš Lietuvos. Daugelis mano draugų yra išvažiavę... Norėjome, kad jie pamatytų, kaip gražu ir smagu yra Lietuvoje, stengėmės parodyti gamtą, rugių jūrą. Finale pavyko klipas, skirtas Lietuvos išeiviams, dainavome laužyta anglų kalba, kad gautųsi „prikolas“, – portalui Žmonės.lt sakė V.Burnys.

„Išjunk šviesą“ lyderis juokavo, kad lietuviams išsivažinėjus į užsienį net nebėra kam koncertuoti. „O jei rimtai tiesiog norėjome sukelti šypseną, patraukti per dantį tuos, kurie jau kalba lietuviškai su akcentu. Tokią dainą pasirinkome, nes jos sėkmė tęsiasi jau ilgus metus, juolab smagu kartais su draugais pasėdėti su viskio taure rankoje ir pakvailioti“, – tikino muzikantas.

Jūsų dėmesiui – „Drinking The Whisky“ karaokės versija:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai