Įvertinkite: „Eilinis Elitas“ pristato savo pirmą hiphopo kūrinį „Viens du trys keturi penki“

„Eilinis Elitas“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-15 13:59
„Eilinis Elitas“ nesustoja keliaudamas per muzikinius žanrus ir šiandien pristato savo naują hitą „Viens du trys keturi penki“. Improvizuojanti profesionalių aktorių ir muzikantų grupė šįkart lenkiasi hiphopui.

„Hiphopas dabar yra aukštumose, nes jame kaunasi gėris su blogiu, o tai amžina klasių, ideologijų ir socialinių sluoksnių kova“, – apie antrąjį singlą hiphopo ritmu šypsodamasis kalba grupės lyderis aktorius Audrius Bružas.

Įkvėpimo savo debiutiniam hiphopo kūriniui „Eilinis Elitas“ sėmėsi Londono ir Niujorko gatvėse bei, kaip patys sako, iš gangsteriško gyvenimo Lietuvos rajonuose.

„Teko pereiti pačias pavojingiausias ir tamsiausias gatves įvairiuose pasaulio megapoliuose kol supratome, kas yra tikri draugai ir kad tikrasis gangsterių repas yra kuriamas Lietuvoje“, – prisipažįsta grupės irgi lyderis, irgi aktorius Kirilas Glušajevas.

Tiesa, grupės prašymu nežiūrėkite į viską labai rimtai – būtent tokiu požiūriu visur ir viskame vadovaujasi „Eilinis Elitas“.

Visa „Eilinio Elito“ muzikinė programa su gardžia ir visiškai nepikta humoro doze pirmą kartą bus pristatyta jau šį sekmadienį „Girstučio“ salėje Kaune.

Vilniuje spalio 27 d. „Eilinis Elitas“ pasirodys menų fabrike „Loftas“, o lapkričio 10 d. „Žvejų rūmuose“ Klaipėdoje.

Šis turas ilgai planuotas, lauktas ir kurtas. Grupė pasirodys su papildomais muzikantais, o vaizdą ant scenos prastiprins nauji šviesos sprendimai.

„Eilinis Elitas“ – „Viens du trys keturi penki“:

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai