Įvertinkite: Edgaras Lubys pristato naują romantišką dainą „Pasakyk kažką gražaus“

Edgaras Lubys / Kęstučio Žilionio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-01 11:42
Įsibėgėjant vasarai ir atostogų metui, kai daugiausiai laiko praleidžiama su artimiausiais žmonėmis, dainų autorius ir atlikėjas Edgaras Lubys pristato naujausią singlą „Pasakyk kažką gražaus“ ir kviečia į koncertus mėgstamiausiuose Lietuvos vasaros kurortuose – Palangoje ir Nidoje. Edgaro muzikos gerbėjų laukia ir dar viena staigmena.

„Neabejoju, kad vasara, saulėtos dienos ir atostogos yra laukiamiausi visų mūsų. Tai dalykai, kuriais džiaugiamės visi, tad manau, pats metas dalytis geromis emocijomis ir tuo, ką turime geriausia,“ - teigia E.Lubys. „Šia daina kviečiu pasakyti kažką gražaus savo artimam, draugui ar tiesiog greta esančiam nepažįstamajam. Gerų žodžių ir dėmesio juk nebūna per daug.“

Naujausią vasarišką singlą „Pasakyk kažką gražaus“ gyvai gerbėjai galės išgirsti koncertuose, kurių vienas vyks jau šį šeštadienį, Palangos muzikos klube „Vandenis“. Liepos viduryje melomanų Edgaras lauks Nidos koncertų salėje „Agila“.  

Tačiau dainininkas turi gerų žinių ir tiems, kurie kitą savaitgalį liks namie. Pavasarį didžiuosiuose Lietuvos miestuose vykęs koncertinis atlikėjo turas, sulaukęs ne tik būrio gerbėjų, bet ir geriausių atsiliepimų, buvo filmuojamas LRT televizijos. Finalinio koncerto Vilniuje įrašą E.Lubio muzikos mylėtojai galės išvysti kitą šeštadienį, liepos 11 dieną per LRT. 

„Šį pavasarį vykę koncertai, kuriuose pristačiau naujausią savo albumą „Tu – dalis manęs“, alsavo nuostabia nuotaika, emocija, o man smagiausia buvo matyti švytinčius veidus salėse. Tikiu, kad visiems ten buvusiems bus smagu tai prisiminti, dar kartą pamatyti ir išgyventi,“ - koncertą per LRT  kviečia žiūrėti E.Lubys.  

Mariaus Žičiaus nuotr.
Mariaus Žičiaus nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai