Įvertinkite: „Depeche Mode“ pristato naują, stilingą ir mistika dvelkiantį vaizdo klipą

„Depeche Mode“ / Kadras iš vaizdo klipo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Britų poplegendos „Depeche Mode“ pristato naujojo albumo „Delta Machine“ dainos „Heaven“ vaizdo klipą. Mistika alsuojantis klipas – grupės grįžimas į muzikinį pasaulį po 4 metų pertraukos.

Nors buvo planuota, kad naujoji daina „Heaven“ pasirodys kartu su vaizdo klipu, internete ji pasklido jau prieš kelias dienas – dar trečiadienį vienos Los Andželo stoties eteryje ir interneto svetainėje buvo pagaliau galima išgirsti, kaip skamba naujieji depešai.

Nors Davidas Gahanas naujausiame single dainuoja apie suteikiamą džiaugsmą, „Heaven“ yra liūdnos pianino melodijos, raminančio gitaros skambesio ir „Depeche Mode“ įprastos būgnų mašinos garsų mišinys. 

Kaip ir daina, taip ir vaizdo klipas nėra įprastos pop grupės klipas – į sename pastate dainą atliekančių grupės narių vaizdą įsiskverbia paslaptingų moterų su kaukėmis pasirodymas.

Pasak grupės vokalisto D.Gahano, vaizdo klipas buvo įkvėptas filmo „Gyvenimo medis“ ir jo gražių, bet tamsių ir iškreiptų vaizdinių. „Apskritai, tai yra mūsų pasirodymo vaizdo klipas – to mes nedarėme jau labai seniai“, – radijo stočiai KROQ kalbėjo D.Gahanas.

Pasiklausykite, pažiūrėkite ir įvertinkite, ar daugiau nei 30 metų muzikuojanti grupė įvykdė pažadą su naujuoju albumu grįžti prie savo ištakų:

Skaitykite daugiau