Įvertinkite: Deividas Žygas pristato naują dainą „Žinau“

Deividas Žygas / Ž.Jurkaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-04 16:45
Atlikėjas Deividas Žygas (20) prieš kelerius metus debiutavo Lietuvos popmuzikos scenoje su daina „Sugrius pasaulis be Tavęs“. Po 3 metų Deividas pristato dainos „Sugrius pasaulis be Tavęs“ naują versiją – „Žinau“.

„Trejų metų proga sugalvojau išleisti naują šios dainos versiją. Ši versija yra daug ritmingesnė, smagesnė ir tikiuosi, kad patiks mano muzikos gerbėjams“, – sakė atlikėjas.

Pirmoji Deivido daina „Sugrius pasaulis be Tavęs“ buvo viena iš sėkmingiausių Deivido dainų. „Tai buvo tikrai sėkmingas debiutas, todėl tikiuosi, kad ši daina bus  ne ką mažiau sėkminga ir patiks Lietuvos muzikos klausytojams“, – mintimis dalijosi muzikantas.

„Sugrius pasaulis be tavęs“ – tai daina su kuria Deividas dalyvavo „Pildyk“ talentų scenoje. Jis buvo atrinktas dalyvauti respublikiame konkurse, kuriame jam puikia sekėsi. Paklaustas ar ši daina yra skirta kokiai panelei, jis nusišypsodamas atsako – ne. „Ši daina yra skirta visiems. O ją kurdamas įsivaizdavau visus žmones, kurie laukia savo tikrosios gyvenimo meilės“, – sakė Deividas.

Naują Deivido dainą galite įvertinti čia:

Žmonės.lt
Temos:
Muzika Muzika

Naujausi straipsniai