Įvertinkite: dainininkės Notos ir Martyno Levickio tango eksperimentas „Aš noriu“

Nota ir Martynas Levickis / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-11 16:48
Du jauni ir talentingi atlikėjai – vilnietė dainininkė Nota ir šiaulietis akordeonistas Martynas Levickis – Lietuvos publikai pristato bendrą kūrinį – šiuolaikišką tango versiją, dainą „Aš noriu“. Dainos ir ją lydinčio vaizdo klipo premjera įvyks gruodžio 11-ąją, Pasaulinę tango dieną.

Iki tol vienas apie kitą mažai žinoję atlikėjai  pirmuoju bendru darbu liko patenkinti ir su džiaugsmu jį teikia klausytojų bei žiūrovų teismui. Tiek vienam, tiek kitam šio neįprasto dueto nariui jų bendras  kūrinys – galimybė atsiskleisti kitokiame amplua: Lietuvos talentu tituluojamam Martynui Levickiui tai pirmas žingsnis į pop muzikos pasaulį, dainininkės karjerą pradedančiai Notai – naujas štrichas dar tik besiformuojančiai jos muzikinei stilistikai.

Jaunuosius kūrėjus suvienijo simpatija tango muzikai ir noras išbandyti ką nors nauja. Dėl to prieškalėdiniu laikotarpiu Lietuvoje intensyviai koncertuojančiam Londono karališkosios muzikos mokyklos absolventui Martynui Levickiui teko koreguoti savo darbotvarkę ir net aukoti savaitgalį, bet... Kelių dienų, praleistų Klaipėdoje, rezultatas – jausmingas muzikinis kūrinys, kuriame užburiančios Martyno akordeono muzikos fone Nota pasakoja meilės istoriją.

Dainai sukurtame vaizdo klipe nusifilmavo abu atlikėjai bei aistringą tango prieš kameras sušokusi Klaipėdos muzikinio teatro baleto trupės šokėjų pora – Aušra Krasauskaitė ir Darius Berulis. Tiek Nota, tiek Martynas, kad ir kaip mėgtų iššūkius, šokio eksperimentui nesiryžo. 15-metė dainininkė juokavo, jog ji su malonumu grožisi tango, ypač kai jį šoka kiti... Martynas atviravo, kad bent jau kol kas mieliau scenoje šoka su savo ištikimuoju scenos partneriu – akordeonu.

Į klausimą, ar vienai dainai susibūręs duetas planuoja ir kitus bendrus projektus, Nota ir Martynas Levickis pažadų nežarstė. Artimiausiu metu jų tango bus pristatyta keliuose koncertuose Lietuvoje, tačiau po Naujųjų Martynas Levickis jau rengiasi šuoliui į tarptautinę muzikos rinką. Talentingam Londono karališkosios muzikos mokyklos auklėtiniui vadybininkai žada intensyvų gastrolių grafiką.

Naujam muzikiniam projektui Lietuvoje repertuarą bei idėjas brandina ir Nota. Mergina atskleidžia tik tiek, jog naujas muzikinis projektas bus dainų ir šokių spektaklis. Kuriant sceninį dainų vaizdą jaunai dainininkei talkins profesionalūs muzikantai ir šokėjai.

Žmonės.lt skaitytojai kviečiami pasiklaustyti muzikinio kūrinio ir įvertinti debiutinį dueto darbą komentaruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai