Įvertinkite: Cher perdainavo Miley Cyrus dainą „I Hope You Find It“

Cher ir Miley Cyrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-03 07:51
Retai kada pasitaiko, jog dešimtmečius trunkančia karjera galinti pasigirti scenos primadona perdainuotų jaunutės atlikėjos kūrinį. Dažniau būna atvirkščiai, tačiau legendinei Cher taip patiko Miley Cyrus daina „I Hope You Find It“, kad ji nusprendė įtraukti ją ir į savo pačios albumą.

Dainą „I Hope You Find It“ dabar 20-metė dainininkė įrašė prieš trejus metus, ji buvo skirta filmo „Paskutinė daina“ (org. „The Last Song“) garso takeliui.

Šiame filme, kur Miley Cyrus atliko pagrindinį vaidmenį, ji ir susipažino su dabar jau buvusiu sužadėtiniu Liamu Hemsworthu – pora skirtingais keliais pasuko praėjusį mėnesį.

67-erių atlikėjai Cher daina „I Hope You Find It“ pasirodė artima ir ją perdainavusi dainininkė įtraukė į savo naujausią, jau 26-ąjį, albumą „Closer to the Truth“, kuris prekyboje pasirodė rugsėjo pabaigoje.

„Closer to the Truth“ tapo geriausiai debiutavusiu Cher albumu per visą jos karjerą – per pirmą savaitę parduoda 63 tūkst. kopijų. Perkamiausių albumų tope „Closer to the Truth“ per pirmąją savaitę atsidūrė trečioje vietoje – tai kol kas aukčiausia pozicija, kurią pasiekė soliniai Cher albumai. 1999-aisiais pasirodęs „Believe“ debiutavo ketvirtoje perkamiausių albumų vietoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai