Įvertinkite: Beissoul ir „MuseIQ“ pristato pirmąjį kūrinį lietuvių kalba

Beissoul / Elzės Kasperavičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-17 11:06
Vos metų pradžioje Lietuvos muzikos pasaulyje sužibusi jaunųjų elektroninės muzikos kūrėjų komanda „MuseIQ“ bei išskirtinio balso vokalistas Beissoul klausytojams pristato jau šeštajį muzikinį kūrinį pavadinimu „Kaip tu ir sakei“.

Šis kartu su žinomu šalies prodiuseriu Artūru Pugačiausku parengtas kūrinys Lietuvos radijo stočių eteriuose pradės skambėti jau pirmadienį. Ilgiau nei tris mėnesius tobulintas darbas jauniesiems atlikėjams yra itin ypatingas – tai pirmasis jų įrašas lietuvių kalba.

Kaip sakė vienas iš kūrinio autorių, grupės vokalistas Beissoul, kūrinys yra apie tai, kaip kartais norisi likti vienam – kad niekas nieko nežinotų ir neklausinėtų: „Tu tiesiog nori išnykti. Tačiau ne visam laikui, o tik tam, kad prisikletum iš naujo: su naujom mintim, idėjom, jausmais“, – sakė vaikinas.

Elzės Kasperavičiūtės nuotr.
Elzės Kasperavičiūtės nuotr.

„Rašyti dainą – tas pats, kaip rašyti novelę apie medį: kaip jis auga, gyvena, kaip jam skauda arba kaip jis ošia, – kalbėjo Beissoul. – Tačiau galiausiai perskaitęs apsakymą arba novelę, žmogus atranda dalykų, kurie yra svarbūs ne tik medžiui, bet ir jam pačiam. Manau, kad taip atsitiks ir su šiuo kūriniu.“

Pirmąjį kūrinį lietuvių kalba „Kaip Tu ir sakei“ radijo stočių klausytojai išgirs pirmadienį, o jau po dviejų savaičių grupės gerbėjai galės  išvysti ir šio kūrinio vaizdo klipo premjerą.

Kviečiame išklausyti naujausią „MuseIQ“ kūrinį ir įvertinti jį komentaruose:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai