Įvertinkite: atlikėja Otreya pristato eurovizinę dainą ir klipą

Otreya / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-30 13:07
Ugnė Kudlaitė, geriau žinoma kaip Ugnė Smile, neseniai pakeitė savo sceninį vardą ir tapo Otreya. Atlikėja pristato dar prieš ketverius metus pačios sukurtą dainą „Last Two Weeks“ ir su ja bandys laimę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

„Iš tiesų, šios dainos paviešinimas nebuvo įtrauktas į mano artimiausius muzikinius planus, tačiau aplinkybės šiek tiek pakoregavo mano sumanymus“, – teigė Otreya.

Pasak atlikėjos, ši daina visai netikėtai atsidūrė jos rankose. „Last Two Weeks“ buvo pradėta įrašinėti studijoje 2012 metais, tačiau po to daina tiesiog nugulė „į stalčių“ iki šio rudens, kai muzikos prodiuseris Mr.Jumbo nustebino atlikėją nelauktai atsiųsdamas pilnai aranžuotą „Last Two Weeks“ versiją.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Kai tik išgirdau ilgai užmarštyje laikytą dainą – mane ji iš karto „užkabino“, tačiau prieš keturis metus įrašytas dainos vokalas šiek tiek skyrėsi nuo dabartinio, todėl ilgai nelaukus perrašiau vokalo takelius „LPM records“ įrašų studijoje, kurioje dabar įrašinėjame mano naujausias dainas. Vėliau sekė dainos muzikinio vaizdo klipo filmavimas ir kadangi, manau, šiai dainai jau užteks „gulėti stalčiuje“ – dalinuosi ja su visais“, – džiaugėsi atlikėja.

Taip pat išgirsti Otreya naujausią dainą „Last Two Weeks“ galėsite netrukus prasidėsiančioje nacionalinėje Lietuvos „Eurovizijos“ atrankoje.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Dar rudens pradžioje dalyvavimas šiame konkurse tikrai nebuvo mano planuose, tačiau kadangi ši daina man labai patiko ir pastebėjusi, jog daina kaip tyčia trunka šiek tiek mažiau nei 3 minutes, kas yra eurovizinės dainos standartas, pamaniau, jog dėl to verta šiek tiek pakoreguoti savo artimiausius planus ir nusiųsti dainą į konkurso atranką. Esu labai laiminga, jog mano kūrybos dainos antrus metus iš eilės dalyvauja ir varžosi šiame konkurse dėl galimybės tapti ta vienintele, kuri atstovaus Lietuvą didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje“, – neslėpdama džiaugsmo atviravo Otreya.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai