Įvertinkite: apie įsivaikinimą prabilusi Gerda Stiklickienė pristato klipą „Šildys ir švies“

Gerda Stiklickienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gerdą Stiklickienę daugelis pažįsta jau ne tik kaip televizijos laidų vedėją bei žurnalistę, bet ir kaip perspektyvią atlikėją. Šiandien Gerda visų teismui pristato Kalėdų dvasia persmelktą savo dainą „Šildys ir švies“, kuriai profesionalų komanda nufilmavo sukrečiantį vaizdo klipą.

„Gyvenime esu mačiusi tiek neteisybės, skausmo ir pykčio, kad sunku nupasakoti. Dirbdama savo darbą kasdien su tuo susiduriu. Skaudžiausia, kad kentėti turi vaikai, – atviravo Gerda. – Šiandienos Lietuvoje kasdien matome daug šeimų, kurios, kaip bebūtų gaila, vaikučius gimdo ne vien iš meilės, bet neretai ir dėl skaičiaus, finansiniais sumetimais. Tokiose šeimose vaikai nėra mylimi, dažnai ir nesaugūs jaučiasi. Taip pat pastaruoju metu vis garsiau kalbama apie šeimas, kurios dėl įvairių priežasčių negali susilaukti vaikų ir neretai ši problema tampa pagrindine griūvančios gražios šeimos priežastimi. Kodėl neskubame įsiglobinti vienišų, tėvų paliktų ar nemylimų vaikų? Juk kiekvienas vaikas turi teisę į šeimą…“

Idėją, kuria siekiama paskatinti žmones mylėti bei globoti visus likimo nuskriaustus vaikus, klipe padėjo įprasminti būrys entuziastų. Pagrindinį vaidmenį atliko 7-metis klaipėdietis Titas Kairys, jo būsimus tėvelius įkūnijo Dovilė Averkaitė-Budreikienė bei Viktoras Blyža, o tikruosius mažojo aktoriaus tėvus įprasmino profesionalūs aktoriai Mantas Rastenis ir Rasa Ramanauskaitė.

Po šio klipo filmavimo darbų iš visų jame dalyvavusių, bendradarbiavusių žmonių lūpų skambinėjo tik viena mintis: tai buvo prasminga. Tai yra prasminga.

Gerda Stiklickienė / Asmeninio albumo nuotr.

Skaitykite daugiau