Įvertinkite: 51-ąjį gimtadienį atšventęs Žilvinas Žvagulis pristato naują dainą „Sidabrinės akys“

Žilvinas Žvagulis / Indrės Pix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-25 14:10
Ne vienam besidominčiam pramogų pasaulio vilku vadinamo Žilvino Žvagulio muzikine karjera, galėjo užplūsti mintys, kad galbūt garsus atlikėjas, nestokojantis minčių savo muzikinėje veikloje, visgi, išgyvena kūrybinę krizę. Tačiau daugiau nei po metų pertraukos Ž.Žvagulis primena apie save pristatydamas naujausią savo kūrinį „Sidabrinės akys“.

Ar iš tiesų didžiulę patirtį savo koncertinėje veikloje turintis ir prie kitų sėkmingos muzikinės karjeros prisidedantis atlikėjas išsisėmė?

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

Sekmadienį 51-ąjį gimtadienį atšventęs Žilvinas Žvagulis prieštarauja tam sakydamas, jog pas jį mintys ir visos kūrybinės idėjos liejasi tarsi vulkanas, tačiau realizuoti viskam pritrūksta laiko. Viso to pavyzdys yra pastarieji metai, kurie buvo ne tik ypatingai darbingi, bet taip pat pilni įvairiausių svarbių progų.

Prieš metus Klaipėdos vasaros estradoje surengtas jubiliejinis koncertas pareikalavo ilgo pasiruošimo, po kurio sekė ir koncertinis turas per Lietuvą su gyvo garso grupe. Vos prieš mėnesį atšokę Irūnos Puzaraitės vestuves, Žilvinas kartu su pačiais artimiausiais savaitgalį šventė savo anūkės Barboros krikštynas.

Tačiau dabar Ž.Žvagulis, kaip pats sako, vėl pilna koja grįžta į muziką, o pirmuosius rezultatai galite įvertinti naujausioje dainoje „Sidabrinės akys“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai