Įvertinkite: „4 Roses“ pristato vasara alsuojantį kūrinį „Spalvos“ ir pirmąjį vaizdo klipą

Grupė „4 Roses“ / Jono Jakūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kurį laiką tyliai dirbusios ir į koncertinę bei kūrybinę veiklą pasinėrusios „4 Roses“ atlikėjos Giedrė Girnytė, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Akvilė Matukaitė pagaliau gali pasidalinti savo darbo rezultatais. Merginos su džiaugsmu pristato ilgai brandintą kūrinį ir dainą papildantį video klipą.

„Net nepastebėjome, kaip praėjo beveik pusmetis, kol galiausiai turime ką parodyti klausytojams. O ir pačias labai džiugina to ilgo, bet malonaus darbo rezultatas. Pristatome vasarišką, lengvą dainą „Spalvos“ ir spalvingą video klipą. Viskas paprasta, bet nuoširdu“, – sakė grupės merginos.

Pasak jų, pati daina – pozityvi, raginanti drąsiai spalvoti savus gyvenimus ir patirti geriausias emocijas. „Mums ši daina ypatingai sava ir svarbi dar ir dėl to, kad ir pačios prisidėjome prie jos kūrybos, ieškojome norimo skambesio, kaip visuomet nedavėme ramybės ir profesionalams, dirbusiems su šia daina. Su mumis nėra labai paprasta“, – juokėsi atlikėjos.

Įvertinkite kūrinį patys:

Prie video klipo dirbo Nerijus Kuzmickas ir Jonas Jakūnas. Nors pati filmavimo diena buvo ilga ir varginanti, gerų emocijų netrūko – merginos negailėdamos viena kitos svaidėsi spalvotais miltais ir skendo jų debesyse.

„Norėjome tiesiog gerai praleisti laiką, mergaitiškai pašėlti, būti tokios, kokios iš tiesų esame. Kartais ne tokios ir gražios, kartais nerūpestingai valiūkiškos, bet natūralios!

Linkėdamos gražios vasaros Giedrė, Dileta ir Akvilė kviečia įvertinti savo naujausią dainą ir su ja keliauti į įsimintiniausius vasaros nuotykius.

„4 Roses“ / Vaidos Neblunkančios nuotr.
Skaitykite daugiau