Įvaizdžio konsultantas jūsų telefone sudarys drabužių derinius ir parinks tinkamą makiažą

Kaip susikurti išskirtinį stilių? / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-01 09:00
Galbūt jau laikas atsinaujinti ir papildyti garderobą naujais bei madingais artėjančio sezono deriniais? Šį kartą į pagalbą siūlome pasitelkti išmanųjį telefoną ir, naudojantis geriausiomis programėlėmis, išsirinkti jūsų skonį atitinkančias drabužių variacijas ar tinkamą makiažą.

Moteris ir išmanusis telefonas – (ne)suderinama?

Gali susidaryti įspūdis, kad išmaniųjų telefonų galimybėmis bei įvairiomis jiems skirtomis programėlėmis vyriškoji auditorija yra linkusi domėtis dažniau. Tačiau, kaip teigia Liene Dupate-Ugule, „Samsung Electronics Baltics“ ryšių su visuomene vadovė, išmanusis telefonas vienodai reikalingas tiek vyrams, tiek ir dailiosios lyties atstovėms.

Pernai atliktas „Samsung Living Index“ tyrimas parodė, kad moterys, kaip ir vyrai nebeįsivaizduoja gyvenimo be išmaniojo ir aktyviai jį naudoja. Nesuklysime teigdami, kad viena iš priežasčių – galimybė naudotis aktualiomis programėlėmis, tarp kurių yra ir galybė skirtų madai.

Skirtingoms moterims – skirtingos programėlės

Nesvarbu, ar išsiruošėte į darbo pokalbį, ar norite suspindėti smagiame vakarėlyje – po ranka visuomet bus išmanusis telefonas, kuris padės apsispręsti, ką apsirengti. Visos mes žinome, kiek iš tikrųjų laiko užtrunka „trumpas pasivaikščiojimas po parduotuves“ arba  galvojimas, ką rengtis. Šiandien jums gali padėti „Android“ telefonams sukurta programėlė – „Polyvore: Style & Buy Fashion“ arba „My Dressing“. Šių programėlių dėka galima generuoti gražiausius savo drabužių derinius.

Perkant telefonu – dar daugiau pasirinkimų

Turintiems „PayPal“ mokėjimo sistemą, nekyla jokių sunkumų apsipirkinėjant išmaniuoju telefonu, todėl moterims, neturinčioms daug laiko, bet norinčioms atrodyti nepriekaištingai siūlome išbandyti tokias programėles kaip „Mallzee“ bei „Fashion.gram“. Šiose programėlėse galima rasti įvairiausių drabužių, o norint juos įsigyti užtenka vieno mygtuko spustelėjimo. Galimybė rinktis spalvas bei drabužių dydžius suteikia dar didesnį šių programėlių privalumą ir leidžia nevaržomai rinktis.

Seni drabužiai – naujas įvaizdis

Jei norite įsigyti drabužius, bet trūksta pinigų – nusiminti neverta. „Google Play“ galima rasti „Fashionfreax“ bei „Stylicious“ programėles, kurios iš senų jūsų drabužių sukurs variacijas padėsiančias atrasti naujus, dar visai nematytus derinius, o nepriekaištingu įvaizdžiu džiaugsitės neišleidusios nė cento.

Virtualus vizažo konsultantas

Mūsų dienomis išmanusis telefonas gali ne tik atsakyti į klausimą, „ką apsirengti?“, tačiau patarti ir makiažo klausimais. Atsisiuntusios programėlę „Makeup Genius“, galėsite įvertinti, kokių kosmetikos priemonių verta dairytis parduotuvėje ir koks makiažas jums tinka labiausiai.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Kita vertus, kad net ir minimaliai pasidažiusios rudenį atrodytumėte žvaliai ir žavėtumėte švytinčia oda, turite pasirūpinti, kad organizmas gautų ir pakankamai skysčių. Ne paslaptis, kad praėjus vasarai, išgerti vandens pamirštame dažniau, todėl tai padaryti jums padės „Waterbalance“. Ši programėlė kontroliuoja vandens kiekį organizme, atsižvelgdama į jūsų svorį, amžių bei gyvenimo būdą.

Na, o toms, kurios pasižiūrėjusios į veidrodį nejučia pradeda burbėti apie savo nedailią nosies formą ar ryškėjančias kaktos raukšleles, programėlių kūrėjai siūlo išbandyti „Face fitness“. Tai tarsi asmeninis veido mankštos treneris – čia pateikiami veido pratimai padės veido odą padaryti stangresnę, išlyginti kaktos, paakių raukšleles, nuovargio maišelius po akimis, lūpas padaryti putlesnes ar net pakoreguoti nosies formą. 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai