Įvaizdžio dizainerė Olesė pataria: ar dar madingi atraitoti apačioje džinsai?

Džinsų mados / All Over Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ar šiemet vis dar madinga dėvėti atraitotus džinsus? Apskritai kokius džinsus rinktis norint atrodyti stilingai?

Įvaizdžio dizainerė Olesė Kekienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Į klausimą atsako įvaizdžio dizainerė Olesė Kekienė.

Taip, džinsų apačios atraitojimas vis dar madingas, bet nebūtina atraitoti tik siaurus. Aktualiau ir madingiau tai atrodo ant džinsų, kurie platūs viršuje, ties liemeniu kiek paraukti ar klostuoti, gali būti net nemažai paplėšytomis klešnėmis.

 

Džinsų atraitojimo variacijų begalės: labai minimalus (tik vieną kartą atvertus per užlenkimo siūlės plotį) arba itin platus atvertimas (apie 10 cm). Toks atlenkimo būdas pamažu grįžta į madą, tad tikros madistės galėtų būti pirmosios, kurios paskleistų šią tendenciją po gatves. Atraitotus džinsus galima derinti prie įvairiausios avalynės, tačiau geriausiai atrodo ne su sportiniais bateliais, kaip dažniausiai sutinkama, bet aukštakulnėmis basutėmis arba vyriškus senovinius kostiuminius batus primenančia avalyne (anglų k. Brogues).

 

Madingiausi džinsai platūs viršuje, ties liemeniu ir klubais, t. y.  šiek tiek primenantys 10-ojo dešimtmečio pabaigą. Anksčiau jie būdavo vadinami banankėmis. Kad geriau įsivaizduotumėte šiuos džinsus, siūlau šiek tiek pažiūrėti 10-ojo dešimtmečio muzikos vaizdo klipų. Taip pat paklausūs tokie, kokius tuo metu Amerikoje dėvėjo dailidės, statybininkai ar dažytojai. Vientisi džinsiniai kombinezonai irgi labai madingi. Skirtumas tarp minėto laikotarpio ir šiandienių džinsų – trumpesnės klešnės, siaurėjančios į apačią ir atraitotos (dažniausiai besibaigiančios gerokai aukščiau virš čiurnos). Tokie labai gerai atrodo su paprasta balta ar kitos spalvos palaidine ant petnešėlių, su beisbolo kepuraite, aukštakulniais ir... raudonai dažytomis lūpomis, kurios tokiam įžūliam, drąsiam, bet labai įdomiam ansambliui suteiktų rafinuotumo.

Įvaizdžio dizainerė Olesė Kekienė / Asmeninio archyvo nuotr.

 

Brangakmenių spalvų džinsai, užgriuvę parduotuvių lentynas, taip pat ant bangos. Smaragdiniai, purpuriniai, rausvi, karališkos mėlynos – pasirinkimas itin didelis, tačiau, pasak pasaulinės prekybos tinklų atstovų, kol kas, išskyrus paauglius, tokias spalvas žmonės renkasi nedrąsiai. O be reikalo. Vertėtų pabandyti, nes niekas kitas taip nepakelia nuotaikos kaip vaiski spalva. Spalvingi, ryškūs arba švelnios pastelinės spalvos džinsai itin dera prie grafiniais raštais margintų palaidinių. Keli smulkūs, atidžiai parinkti aksesuarai, tinkami lūpų dažai, gracinga avalynė ir jūs madingiausia gatvėje!

Įvaizdžio dizainerė Olesė Kekienė / Asmeninio archyvo nuotr.

 

Patys aktualiausi – plėšyti ir labai įžūliai sudraskyti džinsai, kurie derinami su rafinuota ir išdailinta moters išvaizda.

Sėkmės bandant! Būkite kūrybingos!

P. S. Reikėtų pridurti, kad siauri džinsai irgi neapleidžia savo pozicijų. Jie vis dar madingi.

 

DĖMESIO!

Norite atrodyti stilingai ir nepaklysti mados pasaulyje? O gal aktualu užmaskuoti kokius figūros trūkumus ar pabrėžti privalumus? Drąsiai klauskite stilistės Olesės. Ji mielai patars, kaip patobulinti įvaizdį.

Skaitykite daugiau