Įvaizdis pagal „Blade Runner 2049“ – ką siūlo „Atwins“

„Atwins“ įvaizdžiai „Blade Runner 2049“ tema / Kristinos Sereikaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-09 10:24
„Atwins“ kūrybinė komanda interpretavo šį savaitgalį Lietuvoje ir pasaulyje pristatyto filmo „Blade Runner 2049“ moteriškų personažų įvaizdžius. Sveikindami naujojo filmo komandą, įvaizdžio specialistai pasiūlė stilistinius sprendimus, kuriuos pavadino „Color Runner“.

Personažų įvaizdžius kūrė kostiumų dailininkė Renee April, vizažo meistrų lyderis Donaldas Mowatas, plaukų stilistė Lizzie Lawson. Kino ir mados kolaboracijos itin glaudžios ir prasideda ne tik ant raudonojo kilimo per filmo premjerą, bet ir kostiumų dailininkams ir stilistams dirbant su filmo medžiaga. Po premjeros imama masiškai sekti naujausiomis tendencijomis ir kino pramonės stilistų diktatūra.

Reaguodama į premjerą kūrybinė komanda „Atwins“ sukūrė du įvaizdžius.

Stipri, bėganti, ramiai žiūrinti į ateitį moteris

Anot „Atwins“ kūrybininko Andriaus Mašausko, pirmasis įvaizdis atspindi stiprią, bėgančią gyvenimu, suprantančią savo vertę moterį, kuri keliauja į ateitį ramiai žiūrėdama į aplinkoje vykstančius pokyčius. Ji žino, kad patogumas (funkcionalumas) arba moteriškumas yra savybės, kurias nuolat reikia rinktis norint išgyventi naujame pasaulyje.

Naudojama surūdijusio metalo spalva – tarsi praeito gyvenimo likučiai, į ją persismelkia dangaus melsva, nurodanti naujos asmenybės gimimą, išlaikant pojūtį, kad karas gali būti paskelbtas dėl grožio ir moteriškos meilės.

Kristinos Sereikaitės nuotr.
Kristinos Sereikaitės nuotr.

Išpuoselėta, apgaulingai naivi ir prisitaikanti

Antrasis komandos sukurtas įvaizdis yra priešingybė besiformuojančiai asmenybei. „Tikra, švelni, moteriška, seksuali, įspūdingo grožio (greipfruto plaukų spalvos), žinanti, kada ir kur panaudoti savo išpuoselėtas savybes, moteris, kuri iš išorės atrodo naivi, reaguoja drąsiai, greitai ir moka prisitaikyti kiekvienoje situacijoje“, – sako „Atwins“ kūrybininkas Anatolijus Pajanokas.

Kristinos Sereikaitės nuotr.
Kristinos Sereikaitės nuotr.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai