Įvaizdinėje kino teatro „Pasaka“ reklamos kampanijoje modeliu pasirinkta antis

Kino teatro „Pasaka“ reklama
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-16 16:40
Vienuoliktąjį gimtadienį švenčianti „Pasaka“ atveria dar vienas duris – nuo šiol žiūrovus kvies ir į moderniame Paupio rajone įsikūrusį kino teatrą. „Pasakos“ įkūrėjai jau rugsėjo 18-ąją žiūrovus pakvies į naujo kino teatro atidarymą, kuriame lauks speciali filmų ir ekskursijų programa. Jų dalyviai galės ne tik pirmieji artimiau susipažinti su naujai įkurta jaukia ir išskirtinai profesionalia kino erdve, bet ir išgirsti pasakojimus apie Vilniaus kino teatrų istoriją.

Apie naująjį kino teatrą Paupyje „Pasaka“ vilniečiams praneša specialiai šiai žiniai skirta reklamos kampanija. Joje įprastos kino teatro situacijos – laukimas eilėje į filmą, filmo žiūrėjimas ir mėgavimasis spragintais kukurūzais – persikėlė prie upės, o vienu iš jų dalyvių tapo antis.

Šios reklamos kampanijos autoriai – kūrybos agentūra „Clinic 212“.  Jos kūrybos vadovo Mindaugo Juozapavičiaus teigimu, šis vandens paukštis pasirinktas kaip vienas iš naujojo sostinės rajono simbolių. „Kurdami plakatus ir vaizdo klipus siekėme, kad žmonės vien žvilgterėję į juos suprastų, jog kinas nuo šiol atsiduria prie pat upės“, – sakė jis.

Kino teatro „Pasaka“ reklama
Kino teatro „Pasaka“ reklama

Pasak reklamos kūrėjų, fotosesijos ir filmavimo metu pastatyti kino teatro salės kėdžių eilę vandenyje nebuvo sudėtingiausias iššūkis. Daugiau pastangų ir išmonės pareikalavo būtent darbas su dar nematytu modeliu – antimi. Fotografui Tomui Kauneckui ir visai kūrybinei komandai teko būti itin akyliems ir vikriai suktis, kad užfiksuotų ją taip, kaip buvo sumanyta.

„Turbūt tai buvo pats įnoringiausias modelis, su kuriuo teko dirbti, – sako fotografas Tomas Kauneckas. – Drauge su komanda greitai supratome, kaip užfiksuoti norimą kadrą, nes žinojome, kad pakartojimo gali nebūti.“

Kino teatro „Pasaka“ reklama
Kino teatro „Pasaka“ reklama

„Pasakos“ kino teatras pastatytas „Darnu Group“ vystomame Paupio rajone. Kino mylėtojai rinksis dviejų aukštų, 430 kv. m. ploto pastate, išsiskiriančiame medine apdaila ir patalpų aukščiu. Didžiosios kino salės, įsikursiančios antrame aukšte, lubų aukštis sieks net 7 metrus. Paupyje įsikūręs kino teatras talpins per 200 žiūrovų, čia bus organizuojamos ir konferencijos.

Daugiau informacijos – pasaka.lt

Naujausi straipsniai