Įvaizdį pakeitusi Karinos Krysko sesuo Eva švenčia gimimo dieną: „Turiu už ką padėkoti“

Eva Ghaoui švenčia gimimo dieną/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-24 22:06
Balandžio 24-ąją Eva Ghaoui švenčia gimtadienį. „Sueina 80 metų. Taip ir parašykite“, – juokauja veikli moteris. Ir nors Eva gali drąsiai lygiuotis į dvidešimtmečių panelių tarpą, apie amžių ji nedaugžodžiauja. Velykas su mama Janina ir seserimi, žinoma atlikėja Karina Krysko, šventusi suknelių kūrėja sako, kad šiais metais jos užsitęsė. Ir viskas tik į gera. Štai, šiandien vakare giminaitės švenčia jos gimtadienį „Somm“ restorane.

Į gyvenimą su didžiuliu optimizmu žvelgianti Eva Ghoui prisipažįsta – pastaraisiais metais jos pasaulyje netrūko pokyčių. Vienas ryškiausių ir matomų „plika akimi“ – kad iš šviesiaplaukės ji tapo šatene.

„Pasikeisti panorau, nes būdama šviesi, labiau atkreipdavau į save dėmesį. Pastaruoju metu man labai norisi ramybės, o su išvaizdos pokyčiais susiję ir vidiniai perversmai.“

Gimimo dieną Eva sutinka užtikrintai – dar ryte ji uoliai plušėjo sporto salėje, o vakarą skiria šeimai bei draugams.

Eva Ghaoui švenčia gimimo dieną/Asmeninio archyvo nuotr.
Eva Ghaoui švenčia gimimo dieną/Asmeninio archyvo nuotr.

„Treniruojuosi 5 kartus per savaitę, todėl ir šiandien neatitrūkau nuo grafiko. O dėl vakarėlio, tai sakau, kad pas mus vyksta Velykų pratęsimas, vakarą su artimiausiais leidžiame restorane.”

Eva išduoda šiuo metu kartu su bičiule dizainere kurianti bendrą projektą.

„Ezoteriniam projektui vienos dienos neužtenka, todėl greito rezultato nereikėtų tikėtis. Mūsų bendras darbas bus naudojamas tam tikroje srityje, bet apie tai – šiek tiek vėliau“, – sako gimtadienį švenčianti moteris. 

Eva Ghaoui švenčia gimimo dieną/Asmeninio archyvo nuotr.
Eva Ghaoui švenčia gimimo dieną/Asmeninio archyvo nuotr.

„Be galo džiaugiuosi savo gyvenimu, vidine ramybe, kūrybiškumu, artimiausios sesės ir krikšto mamos draugija, nuostabių, tikrų draugų ratu, pastoviu noru ko nors naujo išmokti. Planuoju išmokti naudotis DJ pultu, nes per elektroninės muzikos festivalį mane neseniai įkvėpė kūrėja Irina Hakamada. Nuolatos studijuoju kabalą, žaviuosi Indijos mistiku, dvasiniu mokytoju Osho ir jo požiūriu į Tantrą. Galiu drąsiai sakyti, kad turiu milijoną priežasčių už ką dėkoti Visatai.“

Naujausi straipsniai