Įvaizdį pakeitusi Ieva Stasiulevičiūtė grįžta į televizijos eterį

Ieva Stasiulevičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-11 10:51
Penktadienį kulinarinio LNK šou „Skonis“ filmavime pasirodžiusi grupės „ŠarkA“ narė Ieva Stasiulevičiūtė atskleidė, kad čia ji užims svarbią rolę – įvaizdį pakeitusi ir iki šiol viešumos vengusi mergina televizijos eteryje išmėgins jėgas kulinarijos srityje ir varžysis su kitais projekto dalyviais.

„Skonio“ projekte I.Stasiulevičiūtė darbuosis drauge su kolege, „ŠarkA“ nare Gintare Valaityte. Šioji portalui Žmonės.lt juokavo, kad abi merginos bus tarytum projekto juokdarės: „Mes būsim šito šou klounai. Visi darys valgyti, o mes juos kalbinsim ir trukdysim.“

Vis dėlto iš tiesų  ir G.Valaitytė, ir I.Stasiulevičiūtė iš tiesų bus projekto dalyvės. „Norime parodyti visiems, kad net ir namų šeimininkės gali labai gerai gaminti“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Stasiulevičiūtė, savo žodžiais nustebinusi kolegę.

„Skonyje“ abi „ŠarkA“ merginos kausis kaip vienas dalyvis, taigi sudarys komandą.

Filmavimo aikštelėje pasirodžiusi I.Stasiulevičiūtė traukė ir kitų dalyvių, ir projekto rengėjų akį, mat čia pasirodė pakeitusi įvaizdį – atnaujinusi savo šukuoseną. Dabar merginos galvą puošia trumpai kirpti plaukai ir dalį veido dengiantys kirpčiai, pusė merginos galvos yra madingai išskutinėta. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Tokį stilių I.Stasiulevičiūtė demonstruoja vos dvi dienas – jį merginai sukūrė salono „Simona LUX“ stilistai specialiai „ŠarkA“ grupės atnaujinimui. 

„Norėčiau atkreipti dėmesį, kad pasikeitusi yra ir Gintarė – jos plaukai nebėra nublukę!” – juokavo I.Stasiulevičiūtė, čiupinėdama kolegės plaukų sruogas. „Mano spalva buvo paryškinta, todėl atsinaujinau ir aš – dabar esu ryški ir tikrai nebenublukusi“, – juokavo G.Valaitytė. 

Penktadienio rytą „Skonio“ studijoje vyko projekto laidos filmavimas, prieš jį visa šou komanda kėlė šampano taures už projekto sėkmę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai