Itin jautrus Stano ir Mėjos duetas: „Negalvojau, kad ši daina nuskambės tokiame kontekste“

Stano ir Mėja/ Stopkadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-18 16:51
„Kartais dainų tekstai suskamba visiškai kitaip, kai juos sudainuoji po daugelio metų“ – pasakoja atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano kartu su Mėja perdainavęs seną grupės „Delfinai“ laikų hitą „Neišeik“.

Mėja serga sudėtinga kraujo vėžio forma – limfoblastine leukemija. Vienuolikos metų mergaitei buvo pasiūlyta kartu su Stano atlikti dainą „Mamų unijos“ koncerte. Dainininkas pasakoja, kad labai nustebo sužinojęs Mėjos pasirinkimą.

„Iš daugybės kūrinių mergaitė išsirinko būtent šitą. Tiesą sakant dainos „Neišeik“ niekas net nesiūlė. Mėja prasitarė, kad jai svarbi ir brangi šita daina ir nedrąsiai paprašė atlikti ją kartu su manimi. Prieš penkioliką metų, kai rašiau tekstą, tikrai nemaniau, kad jis gali nuskambėti tokiame kontekste. Iš ties, dainos gyvena savo gyvenimą. Buvo nuostabu stebėti kaip Mėja studijoje įrašinėja šitą kūrinį. Kiek drąsos ir ryžto. Kiek tikėjimo. Ji labai stiprus žmogus“, – kalbėjo dainininkas.

Vasario 22 dieną per LRT televiziją žiūrovai turės galimybę pamatyti pirmą kartą organizuojamą paramos fondo „Mamų unija“ koncertą „Gyventi gera“. Renginys skirtas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms, kuriems reikalinga visų mūsų pagalba. Koncerto metu pamatysime sveikstančių ir pasveikusių vaikų istorijas bei daugiau sužinosime apie „Mamų unijos“ veiklą.

Scenoje taip pat pasirodys garsiausios Lietuvos žvaigždės, kurios paruoš įspūdingus pasirodymus,o kartu su jais pasirodys pasveikę ir vis dar besigydantys vaikai, kurie pirmą kartą gyvenime žengs į didžiąją sceną. Viso koncerto metu turėsite galimybę aukoti ir tai daryti kviečiame jau nuo dabar, numeriu 1418 auka 3 eur, o 1408 auka 5 eur. Visi suaukoti pinigai bus skiriami padėti sergantiems vaikams ir jų šeimoms: perkami nekompensuojami vaistai, padengiamos nekompensuojamų tyrimų išlaidos, apmokamas sergančių vaikų gydymas užsienyje, suteikiamos slaugos priemonės ir visa kita reikalinga pagalba.  

 

Temos:

Aktualu Muzika

Naujausi straipsniai