Įtarimų dėl smurtavimo sulaukusiam Benediktui Vanagui uždrausta artintis prie draugės

Benediktas Vanagas / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-12 16:10
Prieš dvi savaites nuaidėjo skandalas dėl galimo lenktynininko Benedikto Vanago smurto. Birželio 28-osios vakarą policija, gavusi pranešimą, jog vyriškis sužalojo savo draugę ir pasišalino iš įvykio vietos, pradėjo ikiteisminį tyrimą. Pirmadienio popietę paaiškėjo daugiau tyrimo detalių.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Julija Samorokovskaja portalui Žmonės.lt patvirtino, kad dėl dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Už tai asmuo gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Liepos 12-osios popietę portalas tv3.lt praneša, kad ikiteisminiame tyrime apklausti visi pagrindiniai įvykio dalyviai. Taip pat vienam asmeniui pranešta dėl galimai jo padarytos nusikalstamos veikos.

Be to, minėtas portalas informuoja, kad įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Taip pat jis įpareigotas nebendrauti ir neieškoti ryšių su nukentėjusiąja.

Benediktas Vanagas
Benediktas Vanagas

Apkaltino smurtu

Žmonės.lt primena, kad žinomą lenktynininką galimai smurtavus apkaltino jo draugė. Vilniaus policija  informavo, kad pranešimą apie smurtą artimoje aplinkoje gavo birželio 28 dienos vakarą, apie 21.10 val.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Julija Samorokovskaja teigė, kad apie smurtinį įvykį pranešė ne pati 34 metų nukentėjusioji, bet jos draugė.

„Paskambino jos draugė ir pranešė, kad buvo panaudotas smurtas, – atvykę pareigūnai priėmė nukentėjusios pareiškimą, buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba“, – Žmonės.lt sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai J.Samorokovskaja.

Prireikė medikų pagalbos

„Benediktas spyrė man, kai nepildžiau tam tikrų jo pageidavimų. Po smūgio jaučiau pykinimą. Dešinė veido pusė iki šiol aptirpusi, užgulta ausis“, – portalui lrytas.lt pasakojo moteris. Ji pristatyta į gydymo įstaigą.

Moteris tikino, kad jos ir B.Vanago draugystė užsimezgė prieš 6 metus. Esą, jai teko nuolat susidurti su pavydo, pykčio proveržiais, tačiau fizinio smurto iki šiol nebuvo.

Lenktynininkas išsakė savo poziciją

Vos pasklidus žiniai iškart tylos siena atsitvėręs Benediktas Vanagas savo poziciją galiausiai išsakė socialiniame tinkle.

„Savo asmeninio gyvenimo niekada nekomentavau. Ši mano nuostata nesikeis ir toliau. Smurto atvejį kategoriškai neigiu, bet tai palikime ištirti tos srities profesionalams.

Nuoširdžiai atsiprašau, jei Jus nuvylė šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusi žinia apie tariamą smurto atvejį. Ačiū už supratimą“, – birželio 29-ąją „Facebook“ paskyroje rašė B.Vanagas, tačiau vėliau šį įrašą pašalino. 

Naujausi straipsniai