Italų modelio Biancos Balti natūralaus grožio paslaptys

Bianca Balti / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-13 08:00
Šį modelį dauguma įsiminė iš „Dolce & Gabbana“ kvepalų reklamų. Taip pat – nekart matė ant podiumo. Juk Bianca Balti modeliu dirba keliolika metų. Nors be gerų genų čia neapsieita, moteris patraukia savo natūralumu. Lengvas, beveik nematomas makiažas ir išpuoselėti plaukai – jos vizitinė kortelė, kuri tik dar labiau pabrėžia žydras kaip dangus akis.

Bianca ryškiau dažosi tik ypatingomis progomis – tuomet renkasi dūminį akių makiažą arba tamsų akių pravedimą ir raudonus lūpų dažus. O neretai, net ir žengdama raudonu kilimu, ji būna minimaliai pasidažiusi. Svarbiausia, anot jos, akcentuoti natūralų švytėjimą, savo unikalius bruožus.

„Aš visuomet buvau paprasta, bet viskas dar supaprastėjo, kai tapau mama“, – vogue.com pasakojo dviejų vaikų mama. Ji teigė, kad jos kasdienis makiažas susideda iš trijų produktų – lengvo makiažo pagrindo, blakstienų tušo ir antakių pieštuko. „Jeigu oda graži, o antakiai paryškinti, žmonės net nepastebės, kad jūs pasidažiusi, tačiau veidas atrodys daug geriau“, – paaiškino.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Savo stilių trisdešimt trejų Bianca apibūdina kaip labai moterišką, ji mėgsta spalvas, sukneles ir figūrą pabrėžiančius siluetus.

Pasakodama wmagazine.com apie savo grožio rutiną, jauna moteris atskleidė, kad jai itin svarbu švariai nuvalyti, atgaivinti ir gerai sudrėkinti veido odą. Bent kartą per savaitę ji naudoja valomąją kaukę, kad pašalintų susikaupusius nešvarumus ir suragėjusias odos ląsteles.

Kokia modelio mityba? Bianca geria daug vandens, retai valgo keptą maistą. Stengiasi valgyti šviežią maistą, kurį dažniausiai gaminasi pati. Jos racionas – nedaug mėsos, daug avokadų ir kitų daržovių, kokybiškas sūris, taip pat – nesaldintos spanguolių sultys.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kad palaikytų tonusą, moteris lanko TRX treniruotes. „Kam reikalinga sporto salė ar treniruokliai, kai gali naudoti TRX ir savo kūno svorį“, – yra paaiškinusi Bianca.

Beje, įdomi detalė: moteris dažniausiai pati pasitrumpina savo plaukų galiukus. „Paslaptis – kirpti plaukus vertikaliai“, – teigė modelis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai