Italų menininkas George'o Clooney žmoną Amal Alamuddin perkėlė į „Simpsonų“ pasaulį

Amal Alamuddin perkelta į „Simpsonų“ pasaulį / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-07 17:19
Italų mados iliustratorius AleXsandro Palombo perkėlė stilingąją aktoriaus George'o Clooney nuotaką Amal Alamuddin į kultinių „Simpsonų“ pasaulį.

Iš Libano kilusi britų teisininkė po savo vestuvių savaitgalio taip sužavėjo mados kritikus, kad AleXsandro Palombo negalėjo praleisti progos savo darbuose įamžinti ir šią gražuolę. Menininkas žaviąją Amal Alamuddin nupiešė Venecijos fone vilkinčią „Oscar de la Renta“ vestuvinę suknelę bei „Alexander McQueen“, „Giambattista Valli“, „Stella McCartney“, „Dolce & Gabbana“ bei „Prada“ drabužius, kuriais gražuolė vilkėjo per savo vestuvių savaitgalį ar anksčiau.

Žmonės.lt primena, kad Amal Alamuddin už Holivudo žvaigždės George'o Clooney ištekėjo rugsėjo 27-ąją Venecijoje.

AleXsandro Palombo yra didelis „Simpsonų“ gerbėjas: savo darbuose jis dažnai garsius žmones perkelia į „Simpsonų“ pasaulį arba animacinio filmuko herojams suteikia kitokį įvaizdį.

Štai visai neseniai jis sukūrė iliustracijas, kuriose „Simpsonų“ heroje tapo stilingoji Kembridžo hercogienė Catherine, anksčiau jis yra aprengęs Mardžę Simpson pačiais ikoniškiausiais visų laikų drabužiais, o įtakingoji „Vogue“ redaktorė Anna Wintour jo iliustracijose kartu su Houmeriu Simpsonu demonstravo „Kamasutros“ pozas.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai