Italų aktorė Monica Bellucci prabilo apie asmeninio gyvenimo permainas

Monica Bellucci / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-26 12:23
Viena gražiausių moterų pasaulyje italų aktorė Monica Bellucci (52 m.) garsi ne tik vaidmenimis, bet ir savo pasisakymais viešumoje.

Tik štai pastaruosius kelerius metus buvo tylu – aktorė savo asmeninį gyvenimą laikė už uždarų durų. 2013 m. ji išsiskyrė su savo vyru Vincent'u Casseliu (50) – laikas buvo labai sunkus.

Tačiau neseniai Monica Bellucci davė interviu prancūzų žurnalui „Paris Match“ ir pirmąsyk po ilgos pertraukos pasakojo apie tai, ką teko išgyventi.

„Aš padariau sprendimą. Mes galime ilgai būti su kuo nors ir staiga suvokti, kad taip tęstis daugiau nebegali – kiekvienas turi eiti savo keliu. Skyrybos man buvo skausmingos, bet neišvengiamos“, – sakė aktorė apie santuokos nutraukimą.

Apie skyrybas su prancūzų aktoriumi ji paskelbė 2013 metų rugpjūtį, užbaigdama 14 metų gyvavusią santuoką.

Nors išsiskyrimas sukėlė nemažą širdies skausmą, Monica Bellucci anksčiau teigė, kad jai patinka gyventi vienai.

„To iš tikrųjų niekada nebuvau patyrusi anksčiau. Jaučiuosi labai gyva, – aktorė sakė Britanijos dienraščiui „Daily Mirror“. – Viena gyvenanti moteris yra laisva moteris. Be to, gyventi vienai nereiškia būti vienišai – tai reiškia būti laisvai palaikyti santykius arba jų atsisakyti. Tai gali būti baugu, bet tai pat labai įdomu. Atminkite, kad dar visai neseniai moterys egzistavo tik savo santykių su vyrais atžvilgiu“.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Interviu prancūziškam leidiniui ji kalbėjo apie tai, kad anksčiau jos požiūris į grožį buvo kitoks.

„Kai buvau jaunesnė, jautriau reaguodavau į išorinį grožį. Dažniausiai kur nors eidavau kartu jaunais gražiais žmonėmis. Šiandien man atrodo, kad vyrai, jau turintys raukšlių, yra žymiai įdomesni: laiko pėdsakai veide ir kūne padeda nenukreipti dėmesio nuo svarbiausio – taip mes geriau matome vienas kito esmę“, – samprotavo Monica Bellucci.

Ji pripažino, kad žlugus santuokai, o su buvusiu vyru ji praleido kartu daugiau laiko nei oficialioje sąjungoje – 20 metų, pradėti naujus santykius buvo sudėtinga. Tačiau atskleidė, kad šiuo metu yra įsimylėjusi: „Šiuo metu mano gyvenime yra vyras, tačiau negaliu daugiau nieko pasakyti. Man būtinai reikia privatumo. Prasideda nauja mano gyvenimo dalis“.

Jos laukia ir kitos permainos – aktorė ruošiasi kraustytis.

„Po skyrybų Vincentas liko Brazilijoje, o aš išvykau į Paryžių. Praėjusiais metais nusipirkau namą Lisabonoje ir labai noriu ten persikraustyti. Mano vaikams ten patiks, nes ten gyvenimas tykesnis nei Prancūzijos sostinėje“, – sakė aktorė.

Ji su buvusiu vyru turi dvi dukras – 12 metų Devą ir 7 metų Leonie.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai