Italijoje susituokė Kim Kardashian ir Kanye Westas

Kim Kardashian ir Kanye Westas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-24 20:44
Laukiamiausios šių metų pramogų pasaulio vestuvės įvyko – šeštadienį realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (33 m.) ir reperis Kanye Westas (36 m.) tapo vyru ir žmona.

Amžiną meilę Kim Kardashian ir Kanye Westas prisiekė Florencijoje, kuri porai turi simbolinę reikšmę – čia jiedu viešėjo švęsdami 32-ąjį Kim Kardashian gimtadienį ir būtent čia užsimezgė jųdviejų dukters North, kuriai dabar yra 11 mėnesių, gyvybė.

Apie išankstinį vestuvių vakarėlį skaitykite ir nuotraukas pamatykite čia. 

Porą sutuokė iš Majamio atvykęs pastorius Richas Wilkersonas jaunesnysis. Prie altoriaus jaunąją atlydėjo patėvis, olimpinis čempionas Bruce'as Jenneris, o tuo metu dainavo Andrea Bocelli.

Vestuvių puota ypač prabangi: už 300 tūkst. eurų pora išnuomojo XVI amžiuje statytą Belvederės fortą, kur šventei pradėta ruoštis dar prieš savaitę. Čia kasdien buvo tobulinamos ir derinamos visos smulkmenos, vežamos dekoracijos ir ruošiamasi ypatingajai dienai.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Į puotą viena garsiausių pramogų pasaulio porų pakvietė tik pačius artimiausius draugus bei šeimos narius – vestuvėse dalyvavo ne daugiau kaip 200 svečių. Tarp jų buvo nemažai garsių žmonių: dainininkas Johnas Legendas su žmona Chrissy Teigen, tenisininkė Serena Williams, krepšinio žvaigždės Scottie Pippenas ir Carmelo Anthony, dizainerė Rachel Roy, dainininkė Lana Del Ray ir kt.

Kim Kardashian ir Kanye Westas pasirūpino, kad svečiams jųdviejų šventė įsimintų ilgam – kelios dienos prieš vestuves į Europą atskridę jų draugai džiaugėsi išskirtinėmis pramogomis. Štai vestuvių išvakarėse į prabangią vakarienę Paryžiuje sukviesti svečiai ne tik buvo vaišinami geriausių pasaulio šefų patiekalais ir brangiausiais gėrimais, tačiau ir galėjo pasimėgauti privačia ekskursija po Versalio rūmus.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors daugelis Kim Kardashian gerbėjų tikisi pamatyti vestuves per jos šeimos realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“, vis tik jiems teks nusivilti: prieš porą savaičių pati Kim savo „Twitter“ paskyroje pasakė, kad televizijoje jos vestuvės nebus parodytos. Gerbėjams teks pasitenkinti nuotraukomis, kurias pora ketina išplatinti.

Ši santuoka Kim Kardasian yra jau trečioji, o štai Kanye Westas vedė pirmą kartą. Savo išrinktajai jis pasipiršo prieš pusmetį, surengęs jai įspūdingą staigmeną 33-iojo gimtadienio proga: reperis išnuomojo visą beisbolo stadioną, kuriame, stebint visiems Kim draugams ir šeimos nariams bei grojant orkestrui, priklaupė ant kelio ir padovanojo jai žiedą su milžinišku deimantu.

Kim Kardashian ir Kanye Westas pora yra nuo 2012-ųjų pavasario – iki tol jiedu daug metų buvo geri draugai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai