Italija pasirinko: šaliai didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje atstovaus roko grupė „Måneskin“

Italijos roko grupė „Måneskin“ / „Eurovision Song Contest“ socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-07 13:49
Šeštadienio vakarą Italijoje baigėsi kelias dienas trukęs legendinis „Sanremo“ muzikos festivalis, kurio metu paaiškėjo kam tenka ne tik festivalio nugalėtojo vardas, bet ir kelialapis į „Eurovizijos“ dainų konkursą. Nuspręsta, kad Italijai didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje šiemet atstovaus roko grupė „Måneskin“ su daina „Zitti e buoni“.

Roko grupė „Måneskin“ laimėjo 71-ąjį „Sanremo“ muzikos festivalį ir galimybę atstovauti Italijai „Eurovizijos“ konkurse, Roterdame.

Tiesa, „Sanremo“ nugalėtojai į „Eurovizijos“ finalą automatiškai nepatenka. Prieš tai jie turi pranešti transliuotojui RAI, ar jie norėtų atstovauti Italijai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Ne kiekvienas „Sanremo“ nugalėtojas priima tokią galimybę – taip prieš kelerius metus jau yra nutikę.

Visgi, šiandien, kovo 7 d., konferencijos metu festivalio nugalėtoja roko grupė „Måneskin“ patvirtino, kad dainų konkurse dalyvaus.

Primename, kad Italija, kaip viena iš 5 didžiausių šalių, automatiškai patenka į didįjį „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą, kuris vyks gegužės 22 d., Nyderlanduose, Roterdame.

Italijos roko grupė „Måneskin“ /  „Eurovision Song Contest“ socialinių tinklų nuotr.
Italijos roko grupė „Måneskin“ / „Eurovision Song Contest“ socialinių tinklų nuotr.

Apie roko grupę „Måneskin“

„Måneskin“ – prieš šešerius metus Romoje susibūrusi grupė, grojanti roko, popmuzikos, fanko, repo derinį. Grupę 2017-aisiais išgarsino pasirodymas populiariame TV šou „X Faktorius“. Šį mėnesį grupė ketina išleisti savo antrąjį albumą. Italų roko grupę sudaro pagrindinis vokalistas Damiano Davidas, bosistė Victoria De Angelis, gitaristas Thomas Raggi ir būgnininkas Ethanas Torchio.

„Måneskin“ daina  „Zitti e buoni“:

Naujausi straipsniai