Italai išrinko atstovus į „Euroviziją“: 72-ąjį „Sanremo“ festivalį laimėjo Mahmood ir Blanco

Blanco ir Mahmood / Scanpix nuotr.
Žmonės.lt, 15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusiais metais Italijai laimėjus „Euroviziją“ šiemet visi konkurso gerbėjai laukė, koks atlikėjas atstovaus šalį 2022-aisiais. Šeštadienio vakarą italai išrinko savo atstovus – Turine pavasarį vyksiančiame konkurse pasirodys Mahmood (29) ir Blanco (18) duetas su kūriniu „Brividi“ (liet. „Šiurpuliai“).

72-ąjį kartą Italijoje surengtame „Sanremo“ muzikos festivalyje, kuriame renkamas Italijos atstovas į „Euroviziją“, šiemet laimėjo vyrų duetas: Alessandras Mahmoudas, žinomas Mahmood sceniniu vardu ir Riccardo Fabbriconis, geriau žinomas kaip Blanco.

Jiems buvo įteiktas tradicinis mažas auksinis liūtas – „leoncino“. Bendrus konkurso nugalėtojų lentelės rezultatus sudarė žiūrovų balsavimas telefonu, komisijos ir demoskopinė apklausa.

Po pirmojo balsavimo etapo Mahmood ir Blanco, Elisa ir Gianni Morand pateko į antrąjį turą. Čia visi balai buvo anuliuoti, o sudėjus demoskopinės apklausos (33 proc.), komisijos (33 proc.) ir žiūrovų balsus (34 proc.) paaiškėjo, kad Mahmood ir Blanco šiemet atstovaus Italiją „Eurovizijoje“.

Blanco ir Mahmood / Scanpix nuotr.

Kas yra „Sanremo 2022“ nugalėtojai Mahmood ir Blanco?

Blanco yra atlikėjas, pastaruoju metu Italijoje sulaukęs sėkmės, išleidęs albumų ir singlų, kurie atsidūrę topų viršūnėse, pavyzdžiui, „La canzone nostra“.

Iki šiol sėkmingiausia jo daina „Mi fai impazzire“ su Sfera Ebbasta, kuri aštuonias savaites buvo Italijos singlų sąrašo viršūnėje.

Mahmood ir Blanco – „Brividi“:

Žmonės.lt kviečia sudalyvauti apklausoje:

Mahmood „Eurovizijos“ gerbėjams jau pažįstamas. 2019 metais jis atstovavo Italiją ir su daina „Soldi“ užėmė antrąją vietą.

Egiptiečių kilmės Alessandro Mahmoudas gimė 1992-iaisiais Milane. Mokytis dainuoti pradėjo vaikystėje. Į didžiąją muzikos sceną Alessandro žengė 2012-aisiais, būdamas 20-ies – jis dalyvavo Italijos „X-Faktoriuje, nors jo ir nelaimėjo, tačiau būtent po šio projekto pats pradėjo kurti dainas. Jų Alessandro yra sukūręs tokiems atlikėjams kaip Marco Maengoni (2013-ųjų Italijos atstovas „Eurovizijoje“), Tomas Walkeris.

2018-aisiais jis išleido debiutinį albumą „Gioventù Bruciata“, jis iš karto atsidūrė populiariausių Italijos muzikos albumų sąraše. Dar po metų triumfavo Alessandro Mahmoudas „San Remo“ festivalyje ir taip iškovojo teisę atstovauti Italijai „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Mahmood ir Blanco (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau