Įtakingiausių 2012 metų vyrų priešakyje – Džeimsas Bondas

Danielis Craigas Džeimso Bondo vaidmenyje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-11 22:08
Bent jau taip teigia "AskMen.com", sudarę 49 įtakingiausių vyrų sąrašą.

Su nauju filmu lapkričio mėnesį sugrįžtantis, garbų 50-ies metų kine jubiliejų švenčiantis Džeimsas Bondas gali džiaugtis tikrai puikiais metais ir pirmąja sąrašo vieta. AskMen.com internetinis vyrų žurnalas jau septintus metus rengia balsavimą, kuriame dalyvauja 500 tūkst. vyrų iš viso pasaulio. Būtent balsuodami vyrai atskleidžia savo pasirinkimą, ir kodėl jiems vienas ar kitas asmuo atrodo svarbus ir autoritetingas. Gal ir keista, kad pramanytas, tačiau itin „kietas“ veikėjas aplenkė daugybę realių įvairių sričių įtakingųjų. Kita vertus, ir 2010 m. pirmąją vietą užėmė Donas Draperis, garsaus serialo „Mad Men“ veikėjas..

Sąraše galima rasti tikrai garsių ir žinomų asmenybių, tačiau kas gali geriau atspindėti tokį tvirtą charakterį, kokį per paskutinius 50 metų demonstravo superagentas 007?.. Džeimsas Bondas – tai tarsi kieto, įtakingo, galingo stiliaus ikona, todėl nieko keista, kad specialusis britų agentas atrodo toks patrauklus daugumai pasaulio vyrų.

„Nepaisant kalbų ir nuolatinių priminimų, kad mūsų lytis baigia išnykti, šiame įtakingiausiųjų sąraše pateikiame puikius pavyzdžius – vyrų, kurie vis dar yra išsaugoję vyriškumą ir yra puikūs sėkmės pavyzdžiai bei autoritetai, įkvepiantys tūkstančius pasaulio stipriosios lyties atstovų“, - sąrašą pakomentavo AskMen.com redaktorius Jamesas Bassilis.

Taigi, kviečiame susipažinti su šių metų įtakingiausių vyrų dešimtuku pagal AskMen.com:

1. Džeimsas Bondas – visiems puikiai žinomas personažas – superšnipas 007, užkariaujantis žavių moterų širdis ir gelbstintis pasaulį.

2. Usainas Boltas – pasaulio bėgimo čempionas iš Jamaikos, turintis daugybę apdovanojimų ir sumušęs ne vieną rekordą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

3. Billas Clintonas – jo nežinoti neįmanoma. Buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas, politikas, kažkada itin išgarsėjęs sekso skandalu su Monica Lewinsky.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

4. Sethas MacFarlane‘as – aktorius, prodiuseris, dainininkas, labiausiai žinomas kaip populiaraus komedinio serialo „Family Guy“ (liet. Šeimos bičas) kūrėjas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

5. Josephas Gordonas-Levittas – aktorius, kurio karjera prasidėjo jau vaikystėje. Nusifilmavo dešimtyse filmų, kaip antai „Pradžia“, „Laiko kilpa“ ir kt.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

6. Jimmy Kimmelas – Amerikos komikas, aktorius bei laidų vedėjas. Per ABC kanalą galima išvysti jo šou „Jimmy Kimmel live!”

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

7. Elonas MuskasSpaceX vadovas, privačios kosminių skrydžių kompanijos steigėjas, dar skambiai vadinamas „kosmoso verslininku“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

8. Frankas Oceanas – amerikiečių dainininkas ir dainų kūrėjas. Anksčiau jis rašė tokioms žvaigždėms kaip Justinas Bieberis, Brandy, Johnas Legendas. Dabar galima išgirsti ir jo atliekamų dainų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

9. Kevinas Systromas ir Mike‘as Kriegeris – tai vienos populiariausių nuotraukų dalijimosi programėlių Instagram įkūrėjai, IT srities verslininkai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

10. Ryanas Goslingas – žavus aktorius, kilęs iš Londono, nusifilmavęs daugybėje puikių filmų, tačiau bene labiausiai atpažįstamas (bent jau merginų) iš filmo „The Notebook“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.


 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai