Išvyskite miuziklo „Eglė žalčių karalienė“ video ir užkulisių vaizdus

Miuziklo „Eglė žalčių karalienė“ užkulisiai / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Naujas lietuviškas miuziklas „Eglė žalčių karalienė“ šį penktadienį bus parodytas Vilniuje, „Siemens“ arenoje, sekmadienį – Kaune, „Žalgirio“ arenoje, o antrąją Šv.Kalėdų dieną – Panevėžyje „Cido“ arenoje. Pristatome pirmuosius filmuotus vaizdus iš miuziklo premjeros Klaipėdoje praėjusį savaitgalį. Miuziklo kompozitorius – Rokas Radzevičius, libreto autorė – Aistė Smilgevičiūtė, režisierė – Vesta Grapštaitė.

Žiūrovus sužavėjo jausmingas Eglės ir Žalčio (Aistė Smilgevičiūtė ir Mantas Jankavičius) duetas, taip pat puikiai savo vaidmenis atliko rinktinė aktorių ir dainininkų komanda: Eglės broliai ir sesės (Povilas Meškėla, Vladas Kovaliovas, Karina Krysko, Aistė Lasytė) bei žalčio palyda – broliai Jeronimas Milius ir Tadas Juodsnukis, jūros laumės – dvynės Teresė ir Milda Andrijauskaitės, taip pat – moteris-gegutė Neda Malūnavičiūtė, Eglės vaikai – Gretė Orvidė ir Ąžuolas Lebednykas. Miuzikle šoka net trijų skirtingų stilių šokėjai: ansamblis „Lietuva“, šokio teatras „Okarukas“ ir G. Ivanausko šokių trupė. Jų darbą koordinuoja du choreografai – Gytis Ivanauskas ir Sakurako. Kostiumus kūrė Vida Simanavičiūtė, karūnas – Eividas Mackevičius. Scenografiją – Marijus Jacovskis.

Taip pat miuziklas pristato išskirtinius vaizdus iš šio didžiulio kūrinio užkulisių. Juose gyvenimas verda nuo ankstaus ryto. Dirba didžiulė komanda, nuo kurios taip pat labai priklauso kūrinio vaizdas scenoje ir sėkmė. „Eglės žalčių karalienės“ užkulisiuose dirba dar maždaug septyniasdešimt žmonių: grimeriai, aprengėjai, kostiumininkai, technikai, scenos darbuotojai, aptarnaujantis personalas ir kt.

„Eglė žalčių karalienė“ užkulisiai (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau