I.Stonkuvienės ir #MoterųPasaulyje gimtadienyje – V.Bareikio staigmena: Indrė nesulaikė ašarų

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Prokadro nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-27 16:22
Televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė sako, kad šie metai jos gyvenime buvo vieni įsimintiniausių. 34-ąjį gimtadienį Indrė atšventė Klaipėdoje ant scenos, savo kuriamos iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginyje. Vakaro vinimi tapo netikėta Vido Bareikio ir dainininko Deivio staigmena.

Renginio pabaigoje, Indrei nieko neįtariant, į sceną buvo išstumta paslaptinga, dovaną primenanti dėžė. Staiga dėžė atsidarė ir iš jos iššoko Indrei jau kurį laiką šiltų jausmų neslepiantis Vidas Bareikis kartu su dainininku Deiviu Norvilu. Kartu jie susirinkusioms renginio dalyvėms ir Indrei skyrė dainą.

Pasveikinti Indrės susirinko ir nemažai garsių žmonių, tarp kurių Monika Linkytė, Liepa Norkevičienė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, vizažistė Greta Alšauskaitė. Televizijos laidų vedėja neslėpė nuostabos ir užsiminė, kad visa ši diena pilna staigmenų iš jos mylimų žmonių.

Vidas Bareikis / Prokadro nuotr.
Vidas Bareikis / Prokadro nuotr.
Indrės Stonkuvienės renginys „Moterų pasaulyje“ / Prokadro nuotr.
Indrės Stonkuvienės renginys „Moterų pasaulyje“ / Prokadro nuotr.

Anot Indrės, džiugiausia, kad jos gimtadienis liudija ir kuriamos iniciatyvos sukaktį. „Šiandieną ne tik mano, bet ir iniciatyvos #MoterųPasaulyje trečiasis gimtadienis. Specialiai tik moterims skirti renginiai ir savitarpio pagalba tapo neatsiejama mano veikla. Mes sugebėjome suburti didžiulę moterų bendruomenę ir tikiu, kad ji tik dar labiau augs”, – kalbėjo ji.

Kiekvienas #MoterųPasaulyje renginys turi po heroję – moterį, kuriai po sunkių išgyvenimų skiriama tam tikra parama, padedanti atsistoti ant kojų, įgyti žinių, susirasti darbą ar mėgiamą hobį. Šis renginys ne išimtis. Vakaro heroje tapo Dovilė, auginantis 9-erių metų dukrelę Lukreciją.

Pasak herojės, kai jos dukrelei ėjo treti metai, ji netikėtai pastebėjo, kad mergaitė sunkiau vaikšto, vis kliūva lygioje vietoje. Ilgainiui paaiškėjo, kad mergaitės organizmas naikina centrinę nervų sistemą. Ilgi ligos metai nieko gero nežadėjo, bet netikėtai ligos progresavimas sustojo. Šiuo metu Dovilė su dukrele stengiasi grįžti į normalų gyvenimą, vėl išmokti kalbėti.

Žiūrėkite renginio fotogaleriją:

Paklausta kaip iniciatyva galėtų padėti konkrečiai herojei, ji prasitarė, kad labai norėtų išmokti daugiau masažo technikų, nes būtent ši veikla ilgainiui galėtų tapti ne tik jos hobiu, bet ir pragyvenimo šaltiniu. „Šią svajonę su džiaugsmu kartu su mūsų draugais „Nidos kopos”, „Gentle day”, „Cedralex” ir „Eurokos” išpildėme. Kiekvienai moteriai Dovilė turėtų būti didžiausias pavyzdys, kaip neprarasti vilties ir eiti tik į priekį”, – renginio metu sakė I.Stonkuvienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gimtadienį I.Stonkuvienė pasitinka apsupta meilės: „Gyvenimu džiaugiuosi tarsi mažas vaikas“

Naujausi straipsniai