Ištikimiausia Christinos Aguileros kompanionė ture – dukra: nori, kad matytų gyvenimo įvairovę

Christina Aguilera / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Christina AGUILERA (37) grįžo į sceną – su senomis geromis dainomis ir naujomis kompozicijomis. Dainininkė pradėjo turą „Liberation“, skirtą vasarą išleistam aštuntajam jos albumui.

„Liberation Tour“ – pirmasis koncertų ciklas po dešimtmetį trukusios pertraukos: pastarąjį kartą dainininkė „į kelią“ buvo išsiruošusi, kai pristatė dar 2006 metais pasirodžiusį dainų rinkinį „Back to Basics“. Gerbėjai albumo irgi buvo pasiilgę – juk jo laukė šešerius metus, o 2012-aisiais išėjęs „Lotus“ nebuvo komerciškai sėkmingas. „Liberation“ pavyko labiau – jis vėl, kaip ir dar šeši Aguileros albumai, iškart pateko į JAV perkamiausių dainų rinkinių dešimtuką.

Gyvi koncertai – visada ypatinga dovana gerbėjams. Ypač – gerbėjoms: Aguileros šou – dar ir mados šventė (jau per Niujorko mados savaitę dainininkė ekstravagantiškai pasirodė keliuose kolekcijų pristatymuose bei vakarėliuose ir sukėlė nemenką susidomėjimą). Per „Liberation“ koncertus ji irgi turi ką pademonstruoti: tarp kostiumų – dramatiška blizgi suknelė išdidintais pečiais, raudona – su ispaniškais motyvais (tokia šviesiaplaukė amerikiečių Karmen), juodos bei raudonos odos švarkas, kelnės ir glaustinukė.

Dainininkė šiltai dėkojo gerbėjams, o per koncertą Floridos „Hard Rock Live“ arenoje padėjo dviem iš jų surengti piršlybas. Ji pakvietė į sceną „du ypatingus žmones“ – gėjų porą Beną Learą ir Mike’ą Kontomanolisą – ir Benas visų akivaizdoje paprašė Mike’o rankos. Laimindama naująją sąjungą dainininkė atliko jiedviem dainą „Let There Be Love“.

Ji papasakojo publikai ir apie tai, kodėl taip ilgai nekoncertavo ir neįrašė muzikos, – pastaruosius ketverius metus buvo atsidėjusi motinystei ir šeimai. 2014-ųjų vasarį susižadėjo su režisieriaus padėjėju Matthew Rutleriu (33), su kuriuo susipažino filmuodamasi „Burleskoje“. O tų pačių metų rugpjūtį pora susilaukė dukters Summer Rain (4). Iš ankstesnės santuokos su Jordanu Bratmanu (41) Christina dar turi sūnų Maxą Lironą (10).

View this post on Instagram

My pre show good luck charm ????

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

„Būti mama labai svarbu. Man patiko sukti lizdą ir kurti stabilią aplinką. Nenorėjau, kad vaikai manytų esą nesvarbūs, todėl laikinai nutraukiau karjerą. O dabar mama turi grįžti prie to, ką geriausiai moka“, – emocingai sakė ji.

View this post on Instagram

the best roadie ?✨

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

Beje, mažoji Summer Rain, tikra mamos dukrelė, lydi Christiną ture – dainininkė norėjo, kad dukra matytų gyvenimo įvairovę. 

Skaitykite daugiau