Ištikimas vyras – misija įmanoma?

Pora / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-17 15:24
Nors vyrų įskaudintos bičiulės mus tikina, kad gamtoje ištikimų vyrų nebūna, bet, žinokite, pasitaiko. Ir kokie gi tie išskirtiniai egzemplioriai?

Dabar neaptarinėsime moralės klausimų ir nesmerksime nusidėjusių savo žmonoms ir draugėms vyriškių. Tiesiog pasakysime, kad XXI amžiuje vyrų tyko daug daugiau išbandymų, todėl ištikimieji jau dabar gali sau pasikabinti po medalį, išpūsti krūtinę ir didžiuotis savo plienine valia: kai aplink tiek daug mažai apsirengusių moterų, o pagundos slypi už kiekvieno kontoros kompiuterio kampo žavios bendradarbės pavidalu, reikia išties turėti tvirtą motyvaciją likti ištikimam...

Psichologai ištikimus vyrus skirsto į dvi kategorijas.

Labai anksti vedę vyrai tiesiog neturėjo šansų savo žmonos lyginti su kitomis, be to yra šventai įsitikinę, kad visos moterys vienodos ir nėra čia ko spardytis, ieškant, kur geriau.

Labai anksti vedę. Jie iš mamos glėbio tiesiog buvo perduoti į kibias jį nusižiūrėjusios merginos rankeles ir iš pradžių net nepajuto, kad kažkas pasikeitė: šilta gera, maitina, išklauso, galvą paglosto. Ir dar seksas kaip apdovanojimas... Valio! Kur jau eisi, ką rasi, kai viskas šalia, ranka pasiekiama, pažįstama, naminiais sausainiais kvepia. Tokie vyrukai net nespėjo išsidūkti ir net nesuprato draugų, kurie vienos nakties linksmybėms tempdavosi vis naujas damas. Tokių vyrų žmonoms tiesiog pasisekė: jie neturėjo šansų jas lyginti su kitomis, be to yra šventai įsitikinę, kad visos moterys vienodos ir nėra čia ko spardytis, ieškant, kur geriau. Tiesiog nėra prasmės.

Vedę jau gerokai brandaus amžiaus. Nuo ankstyvųjų paukščių jie skiriasi kaip diena nuo nakties, nes turi įvairios seksualinės ir bendravimo su dailiąją lytimi patirties, ne kartą yra nusvilę ir nusivylę, išbandę tiek, kad jau nori tik ramiai padėti kažkam galvą ant kelių, užsikloti pleduku ir tyliai numigti, o ne raityti Kamasutros pozas iki ryto. Kai jų kelyje pasirodo kokia nors nebloga moteris, o jie jau jaučiasi išsidūkęs dešimčiai metų į priekį, čiumpa ją ir nebepaleidžia. Tokie vyrai irgi savotiškas lobis – santuoką vertina rimtai, yra atsakingi, jautrūs, psichologiškai išprusę, o vėl leistis į jaunystės šėliojimus, jau nebeturi nei didelio poreikio, nei energijos.

Be abejo, nei pirmu, nei antru atveju, nėra garantijų, kad vyras iki dienų galo bus ištikimas. Anksti vedę gali kažkada susigundyti kokia seksualia katyte, kuri parodys keletą triukų lovoje, ir vyriškis, pažinęs tik teisėtą žmoną, kurią vis ilgai lukštendavo iš flanelinės pižamos, staiga suvoks, kad seksas gali būti toooks užvedantis... Ir jei staiga tą katytę dar ir įsimylės, santuokai gali iškilti rimta grėsmė. Na, o patyrę alfa patinai kartais irgi gali prisiminti aistringą jaunystę.

Na, bet ar vyras ieškos naujų intymių įspūdžių, priklauso ir nuo moters. Netgi labai.

15min.lt

Naujausi straipsniai