Ištekėjo „X faktoriaus“ žvaigždė M.Juškevičiūtė: per 8 metus draugystės – 3 vaikai ir įveikti išbandymai

Monika Juškevičiūtė ir Karolis Laurinavičius su vaikais / Robertos Kalinauskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-07 17:32
Penktadienį Vilniaus santuokų rūmuose susituokė projekte „X faktorius“ išgarsėjusi atlikėja Monika Juškevičiūtė (33) ir ilgametis jos širdies draugas Karolis Laurinavičius (36). Po aštuonerių metų draugystės ir trijų bendrų vaikų, vestuvės tapo spontanišku sprendimu, kuris po mėnesio laiko pasiruošimo virto realybe.

Atlikėja Monika Juškevičiūtė, sceniniu vardu prisistatanti kaip Nika Ganga, kartu su vyru Karoliu Laurinavičiumi sprendimą susituokti priėmė visai netikėtai.

„Per aštuonerius metus buvo visko, tačiau vestuvėms nesiryžom, kadangi mūsų gyvenimas buvo spalvingas,  abu buvome labai užsiėmę. Viskas įvyko gana netikėtai. Maždaug prieš mėnesį laiko vakare gėrėme vyną ir atsisukę vienas į kitą pasakėme – „Let's get married!“. Kitą dieną jau nešėme prašymą į santuokų rūmus“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Monika.

Monikos Juškevičiūtės ir Karolio Laurinavičiaus vestuvių akimirka
Monikos Juškevičiūtės ir Karolio Laurinavičiaus vestuvių akimirka

Atlikėja pripažino, kad šį sprendimą lėmė laiku pajaustas impulsas, kuris nepaliko jokių abejonių žengti rimtą žingsnį. Dėl aplankiusio jausmo ir suvokimo pora yra dėkinga ir palankiai susiklosčiusioms aplinkybėms.

„Yra dvi porų kategorijos. Tos, kurios per karantiną sėdėdamos  namuose suprato, kad nebegali būti kartu, ir tos, kurios praleido daugiau laiko ir dar labiau suartėjo. Mudu su Karoliu esame būtent pastarosios kategorijos dalis, kuriai karantinas atnešė daugiau laiko susiprasti ir pajausti“.

Monikos Juškevičiūtės ir Karolio Laurinavičiaus vestuvių akimirka
Monikos Juškevičiūtės ir Karolio Laurinavičiaus vestuvių akimirka

Iškart po vestuvių ceremonijos su portalu Žmonės.lt kalbėjusi Monika Juškevičiūtė pripažino, kad susituokus aplankė dar nepažintas jausmas. Kartu su vyru tris vaikus auginanti atlikėja atskleidė, kad tokio jausmo negalėtų palyginti nei su jauduliu prieš koncertą, nei laukiantis vaikų.  „Džiaugiamės, kad vis dar galime turėti autentiškų pirmų kartų!“, – sakė ji.

Daugelis žmonių norėjo pamatyti mane su suknele, tačiau tai nėra mano identiteto dalis. Rinkausi išlikti ištikima sau...

Kalbėdama apie pasiruošimą vestuvėms, Monika užsiminė, kad išoriniai dalykai numenko prieš vidinius, todėl ypatingo dėmesio detalėms neskyrė. Visgi, svarbiu šventės akcentu tapo pasirinktas jaunavedžių stilius. Tiek Karolis, tiek Monika į santuokų rūmus atvyko pasipuošę kostiumais. 

Monikos Juškevičiūtės ir Karolio Laurinavičiaus vestuvių akimirka
Monikos Juškevičiūtės ir Karolio Laurinavičiaus vestuvių akimirka

M.Juškevičiūtė pasakojo, kad prieš vestuves bandė matuotis tradicinę vestuvinę suknelę, tačiau suprato – tai ne jai. „Esu nestandartinė moteris, todėl tikriausiai natūralu, kad priimu nestandartinius sprendimus. Žinau, kad daugelis žmonių norėjo pamatyti mane su suknele, tačiau tai nėra mano identiteto dalis. Rinkausi išlikti ištikima sau“.

Į atokų šeimos sklypą, kur bus švenčiama vakarinė dalis, skubėjusi Monika portalui Žmonės.lt atskleidė ir tai, kad per visą poros istoriją teko susidurti su įvairiais iššūkiais ir išmokti ne vieną pamoką. Dabar vyru ir žmona tapusi pora dalijasi savo tvirtų santykių paslaptimi.

„Kai susitinka du skirtingi žmonės su dideliais ego, santykiuose neretai tai reikia paneigti ir įsiklausyti į kitą. Taip pat būti atviru sau ir pripažinti padarius klaidą. O suklydus – labai svarbu atsiprašyti. Šie du aspektai buvo ir yra aktualūs mūsų santykių vystymesi. Per aštuonerius metus mudu keitėmės ir stengėmės viso to išmokti“, – atskleidė į santuoką žengusi Monika Juškevičiūtė.

Naujausi straipsniai