Ištekėjo vyriausioji iš sesių Belickaičių: buvusios „Ryto“ šokėjos Sigitos laime džiaugėsi ir Dalia

Seserys Sigita, Dalia, Aušrinė ir Ieva Belickaitės / J.Kalinsko ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Saulėtą ketvirtadienį sostinėje susituokė „O, Sportas“ reporterė, buvusi Vilniaus „Ryto“ šokėja Sigita Belickaitė ir jos išrinktasis Gintaras Toločka. Pora amžiną meilę prisiekė po trejų metų draugystės.

Prieš metus prie altoriaus žengė laidų vedėja ir nuomonės formuotoja Dalia Belickaitė, o ketvirtadienio popietę šiam svarbiam žingsniui pasiryžo ir vyriausia iš sesių Belickaičių – Sigita.

Ji savo meilę su Gintaru Toločka taip pat nutarė įtvirtinti prieš Dievą, tam pasirinko seniausią Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčią.

„Prieš trejus metus pirmą kartą vienas kitam nusišypsojome, o dabar prisieksime šypsotis vienas kitam visą gyvenimą“, – pasidžiaugti gražia akimirka kvietė sporto laidų reporterė ir nekilnojamojo turto investicijų konsultantė S.Belickaitė.

Pasveikinti jaunųjų atvyko būrys artimųjų, bičiulių ir kolegų. Tarp svečių buvo ir visos Sigitos seserys – Aušrinė, Ieva ir šiuo metu pirmagimio su vyru krepšininku Edvinu Šeškumi besilaukianti Dalia Belickaitė, „taip“ mylimajam ištarusi 2021-ųjų liepą Birštone vykusios ceremonijos metu.

Kiek anksčiau Sigita portalui 15min pasakojo savo vestuvių laukianti pakilia nuotaika.

„Jau po mergvakario sakiau, kad labai džiaugiuosi, jog turiu tiek daug fainų, gerų draugų, su kuriomis galėsiu paminėti vestuvių dieną. Nesijaudinu, bet jaudulys gal ateis artėjant tai dienai, – teigė S.Belickaitė. – Kadangi jaučiuosi užtikrinta šiuo sprendimu, jaudulio nėra daug, bet tikiu, kad kai reikės eiti link altoriaus, širdelė virpės.“

Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Primename, kad rugpjūčio 8-ąją Sigita siautulingai atšventė savo mergvakarį. Tuomet kalbėdama su 15min teigė, kad visa šventė buvo staigmena. Savaitę prieš mergvakarį ji gavo kvietimą su atributais – blizgančia suknele, akiniais, „bride to be“ (liet. būsima nuotaka) lankeliu, segtuku. Buvo parašyta, kur ir kada būti pasiruošusiai, ką pasiimti.

Visgi vienas dalykas Sigitai nebuvo netikėtas – šventės svečiai. „Buvau pasakiusi iš anksto, kokias drauges norėčiau matyti mergvakaryje, tai maždaug žinojau, kiek mūsų bus“, – teigė pašnekovė ir patikslino, kad iš viso dalyvavo apie penkiolika merginų.

Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Mergvakaris turėjo ir savo temą. Ji buvo sukurta pagal Kalifornijoje vykstantį festivalį „Coachella“ ir paredaguota, kad tiktų Sigitai – „Sigoachella“. Merginos pusryčiavo pas mamą, važinėjo bagiais, o vėliau šventė persikėlė į sodybą, kur vyko orientacinės varžybos ir S.Belickaitę itin nustebinęs mafijos žaidimas.

Sigitos Belickaitės mergvakario akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Kadangi Sigita nevalgo mėsos, merginos taip pat pasirūpino, kad būtų vegetariško maisto, tiesa, viską gaminosi pačios.

Sigitos Belickaitės mergvakario akimirkos – galerijoje:

Sigitos Belickaitės mergvakaris (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau