Ištekėjo Viktorija Šaulytė: realybės šou sutiktam Juliui Mockai meilę prisiekė pajūryje

Viktorijos Šaulytės ir Juliaus Mockos vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-09 11:57
Stilistė Viktorija Šaulytė (26) ir buvęs kovotojas Julius Mocka (30) nuo šiol – vyras ir žmona. Poros rankas jau puošia apie jų pasiryžimą visą gyvenimą būti kartu bylojantys autoriniai žiedai, o nuotaką – pailgėjusi jos pavardė, rašo šios savaitės žurnalas „Žmonės“.

„Mūsų pažintis buvo sudėtinga. Net ir prieš vestuves teko įveikti daug iššūkių. Su Juliumi vėliau kalbėjome – jei tiek visko ištvėrėme, nebeliks nemalonių staigmenų“, – su šypsena pasakojo Viktorija. Ji po tuoktuvių pasirinko dvigubą pavardę ir nuo šiol prisistato Šaulyte-Mocke.

Didelę šventę pora iškėlė Lietuvos pajūryje. Jai įsimylėjėliai pasirinko ir specialią temą, ir programą.

Nuotaka vilkėjo kartu su savo kolega, stilistu Joringiu Šatu kurtą ir stilizuotą boho suknelę, avėjo kaubojiškus batus, jos galvą puošė skrybėlė.

„ŠaŠa“ dueto narys pasirūpino ir šventine jaunikio eilute.

Viktorija su Juliumi vienas kito drabužių nematė ir šventės dieną pirmą kartą susitiko tik ceremonijos ant Baltijos jūros kranto metu.

„Labai norėjome šventės sau ir apie save, todėl daug kas buvo kitaip nei įprasta“, – taip netradicinę vestuvių stilistiką komentavo Viktorija.

Žmonės.lt primena, kad prieš ketverius metus susipažinę ir vienas kitą pamilę populiariame realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ Julius bei Viktorija nebesiskyrė. Netrukus jiedu sužadėjo ir po kelerių metų atšoko vestuves.

Daugiau apie Viktorijos ir Juliaus šventę skaitykite bei fotosesiją žiūrėkite šios savaitės žurnale „Žmonės“.

Žurnalas „Žmonės" Nr. 37

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - gražiausios akimirkos iš stilistės Viktorijos Šaulytės ir jos išrinktojo buvusio kovotojo Juliaus Mockos vestuvių ant jūros kranto, pažintis su Paryžiuje džiazo dainininkės karjeros laipteliais kopiančia Lina Štalyte, garsių moterų džiaugsmas laukiantis antro vaikelio, viešnagė Čilės garbės konsulo Rimtauto Vizgirdos ir jo žmonos Birutės sodyboje ir kiti įtraukiantys pasakojimai.