Ištekėjo serialo „Grei anatomija“ žvaigždė Camilla Luddington

Camilla Luddington ir Matthew Alanas/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-20 17:55
Savaitgalį amžiną meilę ilgamečiui širdies draugui Matthew Alanui prisiekė kultinio televizijos serialo „Grei anatomija“ žvaigždė Camilla Luddington.

Anot žurnalo „People“, vestuvės įvyko Kalifornijos pakrantėje. Kaip praneša minėtas leidinys, šventėje dalyvavo apie 70 svečių, o ceremonija – labai privati. 

Aktorė „People“ žurnalistams prisipažino, kad norėjo intymių vestuvių ir svarbią dieną atšvęsti tik su artimiausiais draugais ir šeimos nariais. 

C. Luddington taip pat atskleidė, kad visuomet svajojo apie vestuves ant vandenyno kranto. „Vestuvės yra nuostabus būdas sau ir aplinkiniams oficialiai pasakyti, kad mes – šeima. Džiaugiuosi, kad mūsų meilės šventėje gali dalyvauti ir mūsų dukra. Esu laiminga, pagaliau pradėjusi vedybinį gyvenimą“, – „People“ kalbėjo garsenybė. 

C. Luddington per vestuves pasipuošė  dizainerės Miros Zwillinger rankomis siuvinėta suknele. Nuotakai žengiant link altoriaus fone grojo grupės „Temper Trap“ daina „Sweet Disposition“. Šią dainą pora pasirinko ne veltui. Mat pirmasis poros pasimatymas vyko būtent šios grupės koncerte. 

Naujausi straipsniai