Ištekėjo „Moderni šeima“ aktorė Sarah Hyland: šventėje – ir serialo žvaigždės

Sarah Hyland ir Wellsas Adamsas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

„Moderni šeima“ aktorė Sarah Hyland savaitgalį susituokė su savo ilgamečiu partneriu Wellsu Adamsu. Apie poros vestuves pranešė CNN.

Kai aktorė Sarah Hyland ištarė „taip“ Wellsui Adamsui, šalia jos buvo jos antroji šeima – kolegos Sofia Vergara, Jesse Tyleris Fergusonas, Ariel Winter ir Nolanas Gouldas.

Pasak „E! News“, pora susituokė lauko ceremonijoje „Sunstone Winery“ vyninėje netoli Santa Barbaros, Kalifornijoje.

Haley Dunphy populiarioje ABC komedijoje vaidinusi Hyland dar nepasidalijo vestuvių nuotraukomis, o Sofia Vergara, kuri į vestuves atsivedė sūnų Manolo, pasirūpino pasidalyti poros didžiosios dienos fragmentais su 26,5 mln. savo instagramo sekėjų.

Vienoje žinutėje S.Vergara, vilkėjusi juodai baltą gėlėtą suknelę, pasidalijo nuotrauka iš fotobūdelės. Šalia jos buvo parašyta:

„#sarahandwells vestuvės“, – rašė ji ir pridėjo kelias širdutės piktogramas.

Aktorė su realybės šou „Viengungis“ dalyviu apie sužadėtuves paskelbė 2019-aisiais „Instagram“ paskyrose. Pora pasidalijo keliomis žaviomis nuotraukomis ir lemtingo momento vaizdo įrašu.

Aktorė S.Hyland įkėlė nuotrauką, kurioje W.Adamas priklaupia ant vieno kelio ir įteikia išrinktajai sužadėtuvių žiedą. Kitose nuotraukose mergina demonstravo žiedą bei bučinius su mylimuoju. Už jų matėsi egzotiški vandenyno ir paplūdimio vaizdai.

Serialo „Moderni šeima“ žvaigždė ir realybės šou „Viengungis“ dalyvis vienas su kitu flirtuoja nuo 2016 metų tviteryje, tačiau rimtesni santykiai prasidėjo tik 2017 metų rudenį. Oficialius santykius patvirtino ir vienodi Helovino kostiumai.

Sarah Hyland ir Wellsas Adamas / „Instagram“ nuotr.

Aktorė prisimena, kaip W.Adamas ją palaikė, kai jai buvo atliktas inkstų persodinimas. Operacija įvyko po pirmo realaus poros susitikimo.

„Jis matė mane blogiausioje padėtyje. Jis man rašė ryte prieš operaciją ir mes visą laiką ligoninėje kalbėjomės per „FaceTime“. Todėl matau grožį jo akyse, nes jis vis dar laikė mane gražia po visko, ką matė. Tai buvo labai intymus dalykas santykiams, kai reikia pereiti tiek daug kliūčių pačioje pradžioje, kai tik pradedi pažinti žmogų“, – žurnalui „Self“ praeitų metų gruodį pasakojo S.Hyland.

2018 metų rugpjūtį W.Adamas išsikraustė į Los Andželą, kad galėtų būti arčiau aktorės. Pora netrukus apsigyveno kartu ir su savimi pasiėmė mylimus šunis.

Sarah Hyland ir Wellsas Adamas (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau