Ištekėjo „Krokodilų medžiotojo“ dukra Bindi: vestuvės įvyko be svečių gausos

Stevas Irwin su žmona Terri ir dukra Bindi su ir C.Powellu/ Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-25 20:54
„Krokodilų medžiotojo“ Steve'o Irwino dukra Bindi Irwin (21) ištekėjo už sužadėtinio, aplinkosaugininko Chandlerio Powello (22). Šią žinią Australijos televizijos žvaigždės dukra paskelbė socialiniuose tinkluose.

Bindi Irwin ir Chandlerio Powello vestuvių ceremonija įvyko Australijos zoologijos sode, kurį aštuntajame dešimtmetyje atidarė jos seneliai ir iki šiol valdo Irwinų šeima.

Vestuvės įvyko vos kelias valandas prieš tai, kai Australijos vyriausybė uždraudė dideles vestuves visoje šalyje, kad būtų užkirstas kelias plisti koronavirusui. Kadangi Bindi motina Terri ir jos brolis Robertas gyvena šalia zoologijos sodo, jie galėjo dalyvauti ceremonijoje, nepaisant šio įstatymo.

„Mes surengėme nedidelę ceremoniją ir aš ištekėjau už savo geriausio draugo. Šiuo metu nerandu žodžių apsakyti meilės ir tyrumo jausmo savo širdyje. Šią gražią dieną planavome beveik metus ir turėjome viską pakeisti, kadangi vestuvėse negalėjo dalyvauti mūsų artmieji ir draugai“, – socialiniame tinkle Instagram rašė Bindi.

Bindi Irwin neslėpė, kad buvo sunku apsispręsti dėl kuklių vestuvių, tačiau pabrėžė, kad jai ir jos dabartiniui vyrui C. Powellui svarbiausia saugumas ir kitų sveikata. 

„Šiuo metu raginame pasaulį neprarasti vilties ir pasikliauti meile, kuri mums visiems padės išgyventi šį nelengvą laikotarpį. Šiandien mes švenčiame gyvenimą ir mėgaujamės kiekviena gražia akimirka drauge“, – rašė ji.

Pora apie sužadėtuves paskelbė 2019 m. liepos mėnesį. Jiedu susitikinėjo šešerius metus.

Naujausi straipsniai