Ištekėjo jauniausia pasaulio premjerė Sanna Marin

Sanna Marin ir Markusas Räikkönenas / SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-03 15:49
Šeštadienį Suomijos premjerė Sanna Marin (34) sumainė aukso žiedus su ilgamečiu savo partneriu, informacijos technologijų specialistu, verslininku Markusu Räikkönenu (34).

Jauniausia pasaulyje vyriausybės vadovė Sanna Marin džiugią naujieną paskelbė socialiniuose tinkluose. Ji pasidalijo nuotrauka, kurioje ji pasipuošusi vestuvine suknele stovi šalia ilgamečio širdies draugo.

„Esu laiminga ir dėkinga, galėdama dalytis savo gyvenimu su žmogumi, kurį myliu“, – skelbė politikė.

Užsienio žiniasklaida praneša, kad vestuvės vyko vyriausybės vadovės rezidencijoje, jose dalyvavo tik šeimos nariai ir artimiausi draugai.

Sanna Marin ir Markusu Räikkönenu susituokė po 16 metų draugystės.  Jiedu kartu poroje yra dar nuo mokyklos laikų. Tiesa, pora augina pustrečių metukų dukrelę Emmą.

Sanna Marin pernelyg neafišuoja, tačiau ir neslepia asmeninio gyvenimo – instagrame daug jos nuotraukų su mylimuoju Markusu ir dukrele Emma
Sanna Marin pernelyg neafišuoja, tačiau ir neslepia asmeninio gyvenimo – instagrame daug jos nuotraukų su mylimuoju Markusu ir dukrele Emma

Praėjusiais metais Marin instagrame pasidalijo vestuvinės suknelės nuotrauka ir iš to 80 tūkstančių jos sekėjų (tada jų buvo gerokai mažiau) padarė atitinkamas išvadas.

Sannos paskyra aktyvi ir gana atvira – ji net dalijosi fotografija, kurioje maitina dukrą krūtimi ir neketino jos ištrinti užėmusi premjerės postą.

Sanna Marin su mylimuoju Markusu
Sanna Marin su mylimuoju Markusu

Tiesa, jauniasausia pasaulyje vyriausybės vadovė užaugo lesbiečių šeimoje, nuomojamame būste su dvejomis mamomis – savo biologine mama ir jos partnere. Antrą postą šalyje užėmusi moteris prisiminė sunkią vaikystę, kai „jautėsi nematoma“, nes negalėjo su nieko pasikalbėti apie savo šeimą.

„Pradėti kalbėti apie „vaivorykščių šeimas“ buvo galima tik po 2000-ųjų. Iki tol apie tai kalbėti nebuvo galima“, – 2015-aisiais Suomijos žiniasklaidai pasakojo ji.

Sanna Marin/ Vida presss nuotr.
Sanna Marin/ Vida presss nuotr.

S.Marin užaugo skurdžioje aplinkoje, todėl tapo pirmąja giminėje baigusi vidurinę mokyklą ir įstojusi į universitetą. Tam įtakos turėjo mamos palaikymas ir stipri Suomijos švietimo sistema.

„Niekuomet negalvojau apie savo lytį ar amžių. Galvoju tik apie tai, kodėl pasirinkau politiką ir kodėl už mus balsavo rinkėjai“, – yra sakiusi Sanna Marin.

Taip pat skaitykite: Sanna Marin – Instagramo eros politikė

 

Naujausi straipsniai