Ištekėjo „Emily in Paris“ žvaigždė Lily Collins: pasidalijo slaptų vestuvių nuotraukomis

Lily Collins / Asmeninio albumo nuotr., kadras iš serialo „Emily in Paris“
Šaltinis: Žmonės
AA

Serialo „Emily in Paris“ („Emilija Paryžiuje“) aktorė Lily Collins (32) susituokė su mylimuoju kino režisieriumi Charliu McDowellu (38). Slaptos vestuvės įvyko šį savaitgalį, o apie tai antradienį jį pranešė socialiniuose tinkluose.

„Emily in Paris“ žvaigždė Lily Collins lemiamą „Taip“ savo sužadėtiniui Charliui McDowellui ištarė Duntone, Kolorado valstijoje.

Apie savo vestuves dainininko Philo Collinso dukra pranešė praėjus tik keletui dienų. Magiškomis šventės nuotraukomis ji pasidalijo su Instagramo sekėjais. 

„Niekada nenorėjau būti kieno nors labiau nei tavo, o dabar galiu būti tavo žmona. 2021 m. rugsėjo 4 d. Mes oficialiai tapome vienas kito amžinai“, – parašė ji šalia altoriaus besibučiuojančios poros nuotraukos.

Aktorės vyru tapęs Charlis McDowellas savo Instagramo paskyroje taip pat pasidalijo džiugiomis naujienomis: „Vedžiau patį dosniausią, sumaniausią ir gražiausią žmogų, kurį pažįstu. Myliu tave, @lilyjcollins“. Po šiuo įrašu L.Collins pakomentavo: „Aš taip džiaugiuosi būdama tavo žmona“.

Magiška vestuvių ceremonija įvyko nuošalioje vietoje, apsuptoje medžių ir kaskadinių krioklių. Šie gamtos elementai sukūrė ypatingą atmosferą, o aplinka priminė pasakose aprašomą užburtą mišką.

Paslaptingumo suteikė ne tik ceremonijos lokacija, bet ir nuotakos suknelė. Papuošti nuotaką ir sukurti svajonių vestuvinę suknelę buvo patikėta dizaineriui Ralphui Laurenui. Lily Collins vilkėta suknelė pasižymėjo keliais dizainerio kūrybai būdingais bruožais, pradedant nepriekaištingu siuvimu ir išskirtiniu gaubtu. 

Lily Collins su Charliu McDowellu, žymių aktorių Mary Steenburgen ir Malcolmo McDowello sūnumi, pirmą kartą buvo susieti 2019 m. Tų pačių metų rugpjūtį jie pranešė apie savo draugystę, kai aktorė Instagrame pasidalijo keliais kadrais iš „Netflix“ serialo „Emily in Paris“ filmavimo Prancūzijoje. 

Pora susižadėjo pernai rugsėjį. Apie tai jiedu taip pat pranešė savo sekėjams.

„Šiuo neapibrėžtumo ir tamsos metu tu nušvietei mano gyvenimą. Aš amžinai branginsiu savo nuotykius su tavimi“, – rašė Charlis McDowellas.

Lily Collins (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau