Ištekėjo dizainerė Toma Jankauskaitė: pažintis su meile įvyko Turkijoje, vestuvės – Šveicarijoje

Tomos Jankauskaitės ir Markuso Müllerio vestuvės Šveicarijoje / Dovilės Martinaitytės-​Tarallo nuotr.
Dovilė Lebrikaitė, žurnalas „Žmonės“
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Per kuklią ceremoniją Šveicarijoje aukso žiedus sumainė drabužių ir aksesuarų prekių ženklo „Studio Toma“ įkūrėja Toma Jankauskaitė (34) ir medicinos technologijų produktų kūrėjas Markusas Mülleris (29).

„Prieš vestuves jaudinomės abu, – neslepia Toma, po jungtuvių pasirinkusi vyro pavardę ir tapusi Toma Müller. – Tačiau labiausiai – kelios dienos prieš ceremoniją, o lemtingąją dieną buvome atsipalaidavę. Atrodė, kad taip ir turi būti. Sakydama priesaiką jaučiausi labai laiminga, užplūdo pilnatvės jausmas.“

Pora susituokė po penkerių draugystės metų – lietuvė ir šveicaras susipažino atostogaudami Turkijoje. Toma tikina jau tada supratusi, kad Markusas gali būti tas vienintelis. „Jau pirmą kartą susitikusi pajutau, kad jis – ypatingas“, – sako ji.

Toma Jankauskaitė / Dovilės Martinaitytės-​Tarallo nuotr.

Dėl koronaviruso pandemijos intymioje ceremonijoje dalyvavo apie dešimt svečių – tik jaunikio šeima. Tačiau Toma dėl to nesisieloja, nes žino, kad jos draugai ir artimieji dalyvaus kitąmet Lietuvoje vyksiančiose trankiose vestuvėse.

„Apskritai vestuves planavome rengti šią vasarą Nidoje, tačiau dėl pandemijos nusprendėme nukelti. Tikimės, kad kitąmet galėsime laisviau keliauti, tuomet į Lietuvą galės atskristi Markuso šeima ir draugai. Tad dabar įregistravome tik civilinę santuoką – nenorėjome daugiau laukti“, – tikina Toma.

Toma Jankauskaitė ir Markusas Mülleris / Dovilės Martinaitytės-​Tarallo nuotr.

Ji džiaugiasi, kad net ir karantino sąlygomis jiedu su Markusu sugebėjo surengti nedidelę šventę sau ir aplinkiniams. Prieš ceremoniją įsimylėjėliai dalyvavo romantiškoje fotosesijoje, o vakare naujai sukurta Müllerių šeima susėdo savo namų sode šventinės vakarienės – patys dekoravo stalą gyvomis gėlėmis, pasirūpino gardžiu maistu ir gėrimais.

Toma, kaip ir buvo galima tikėtis, vestuvinio apdaro dizainą kūrė pati. „O pasiuvo mano nuostabiosios siuvėjos – siūti pradėjome likus vos savaitei iki šventės. Seniai žinojau, kad savo vestuvėms noriu šilkinės suknelės su pūstomis rankovėmis, bet kaspiną į plaukus nusprendžiau pasidaryti naktį prieš ceremoniją“, – šypsodamasi pasakoja nuotaka.

Toma Jankauskaitė ir Markusas Mülleris / Dovilės Martinaitytės-​Tarallo nuotr.

Netrukus po vestuvių jaunavedžiai išvyko medaus mėnesio į Portugaliją. Ten mėgavosi kaitria saule, baltu smėliu ir Atlanto vandenyno bangų ošimu. O paskui laiminga pora grįš į Šveicariją – šioje šalyje planuoja bendrą ateitį. „Nusprendėme čia pradėti savo gyvenimą kartu, o vėliau žiūrėsime – kada nors tikrai grįšime į Lietuvą, nes Markusui joje patinka“, – patikina Toma.

Fotogalerija:

Tomos Jankauskaitės ir Markuso Müllerio vestuvės Šveicarijoje (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau