Iššūkis Blake Lively: prieš kameras apsinuoginti turėjo praėjus vos pusmečiui po gimdymo

Blake Lively filme „Sekluma“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-12 09:18
Jau šiandien į Lietuvos kino teatrus atkeliauja naujos kartos „Nasrais“ vadinama įtempto siužeto drama „Sekluma“, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka Blake Lively. Didžiausiu iššūkiu aktorei tapo ne tik tai, kad teko vaidinti profesionalią banglentininkę, o tai, jog pusę filmo jai tenka dėvėti vien maudymosi kostiumėlį – žinoma moteris prieš kameras stojo praėjus vos pusmečiui po dukrelės gimimo.

Apie spaudimą po nėštumo kuo greičiau susigrąžinti buvusias kūno formas Blake Lively prakalbo vienoje Australijos televizijos laidoje.

„Tai labai neteisinga. Visuomenėje nusistovėjusi nuomonė, kad vos pagimdžiusios moterys turi ir vėl kuo greičiau būti lieknos. Tačiau supraskite, kad mums tuo metu svarbesni kiti dalykai. Moters kūnas yra stebuklas, jis išnešioja ir į gyvenimą paleidžia naują gyvybę. Kam jį kankinti, alinti tik dėl to, kad „taip reikia“? Mama neturi būtinai būti „Victoria's Secret modelis, nes ji ką tik padarė kai ką gerokai svarbesnio. Norėčiau, kad visi džiaugtųsi nauja gyvybe, o ne galvotų apie tai, kaip atrodo ką tik pagimdžiusi moteris“, – sakė antros atžalos su vyru, taip pat aktoriumi Ryanu Reynoldsu besilaukianti Holivudo žvaigždė.

Ji – ne vienintelė įžymybė, pastaruoju metu prakalbusi apie aplinkinių spaudimą kaip įmanoma greičiau sulieknėti po gimdymo. Apie tai viešai pasisakė ir Anne Hathaway bei Kim Kardashian.

„Man labai pasisekė, turiu gerus genus, greitą medžiagų apykaitą. Be to, maitinant kūdikį krūtimi svoris nukrito savaime. Tačiau noriu paraginti visas mamas – nekreipkite dėmesio į visuomenės spaudimą. Mėgaukitės motinyste ir nekvaršinkite galvos dėl kažkokių papildomų kilogramų. Vaikučiui reikia laimingos mamos, o ne piktos monstrės, kuri tegalvoja apie dietas bei sporto salėje praleidžia pusdienį“, – sako Blake Lively.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Filme „Sekluma“ aktorė vaidina profesionalią banglentininkę, kurios rojų pragaru paverčia didžiulis baltasis ryklys. Trilerio istorija neeilinė: besitreniruojančią Nensę (Blake Lively) atakuoja ryklys. Pirma ataka baigiasi gan laimingai: nors ir perplėšta šlaunimi, merginą išgelbėja didžiulis akmuo. Tačiau kraują pajutęs ryklys puola kitus banglentininkus ir juos nužudo. Nensė suvokia, kad liko viena – įkalinta ant akmens ir atokiau nuo kranto. Pasirinkimo ji neturi: arba turės pergudrauti ryklį–žudiką, arba mirtinai nukraujuos. Atsigavusi nuo pirminio šoko ir numalšinusi kylantį beviltiškumo jausmą, Nensė pasiryžta kovoti dėl savo gyvybės ir ima kurti išsigelbėjimo planą.

Koks jis ir kaip jį pavyks įgyvendinti Blake Lively herojei? Tai sužinosime jau nuo šio penktadienio, rugpjūčio 12 dienos, kuomet į Lietuvos kino teatrus atkeliauja įtempto siužeto trileris „Sekluma“. Štai filmo anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai